i3 3770K ve GTX 1660 Super darboğaz yapar mı?

Pcdelisi6598

Decapat
Daha fazla  
Sorum bu arkadaşlar. 3. nesil ne kadar ölü yatırım olsa da elektronik sistemlerle ilgileniyorum arada birçok. Nadir Minecraft oynarım. Bütçem kısıtlı. DDR4 hayal bile edemem ve DDR4'ün planlı eskitme temelli üretildiğini biliyorsunuzdur. Bilgisayar tamircisinde çalışmadım ama yeterli elektronik bilgim ve PC bilgim var. Arıza tespit ederek giderebilirim. Arızalanacaksa adamakıllı arızalansın. Anakart arıza yüzünden DDR4'e gecemem. Bu kadar ölü yatırım. Bu sebepledir. Darboğaz yaşar mıyım? CPU GPU'yu besleyebilir m? İ OC potansiyelim sınırlı. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi çalışmalar.

Sorum bu arkadaşlar. 3. nesil ne kadar ölü yatırım olsa da elektronik sistemlerle ilgileniyorum arada birçok. Nadir Minecraft oynarım. Bütçem kısıtlı. DDR4 hayal bile edemem ve DDR4'ün planlı eskitme temelli üretildiğini biliyorsunuzdur. Bilgisayar tamircisinde çalışmadım ama yeterli elektronik bilgim ve PC bilgim var. Arıza tespit ederek giderebilirim. Arızalanacaksa adamakıllı arızalansın. Anakart arıza yüzünden DDR4'e gecemem. Bu kadar ölü yatırım. Bu sebepledir. Darboğaz yaşar mıyım? CPU GPU'yu besleyebilir m? İ OC potansiyelim sınırlı. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi çalışmalar.
Düz mantık ile YAPAR, tanıdığım yakın arkadaşımda İ7 4770K var RX570 ile %90 civarı kullanıyor sizin bana göre MAX. RX560 kullanabilirsiniz yani 1050Ti tarzı bir kart.

Bottleneck calculator sitelerinden kendiniz kontrol edebilirsiniz. Farklı farklı senaryolar var, arama motorlarına yazarak bulabilirsiniz; Bottleneck calculator, Game bottleneck calculator, FPS calculator, PSU calculator gibi. Fikir verir

Kusura bakmayın banım vardı.

Bottleneck calculator sitelerinden kendiniz kontrol edebilirsiniz. Farklı farklı senaryolar var, arama motorlarına yazarak bulabilirsiniz; bottleneck calculator, Game bottleneck calculator, FPS calculator, PSU calculator gibi. Fikir verir.

Test etmiş bulunuyorum, sistemde darboğaz olmayacagı söyleniyor.

Düz mantık ile yapar, tanıdığım yakın arkadaşımda i7 4770K var RX570 ile %90 civarı kullanıyor sizin bana göre Max. RX560 kullanabilirsiniz yani 1050 Ti tarzı bir kart.

1050 Ti'ın fena olacagını düşünmüyorum fakat 1660 Super ekran kartının testlerde herhangi bir darboğaz yaşattığını görmedim. arkadaşınız sistemden ne kadar verim alıyor toplayacagım sistem hakkında bana yardımcı olabilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı