i3 380M sisteme oyun önerisi

spinozapsinoza

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Diyarbakır
Steam'de olan oyunlardan RPG ve simülasyon tarzı oyun tavsiyesi alabilir miyim? Ürün fiyatı 10 TL'yi geçmesin.
  • DDR3 1066 MHz 2 GB RAM.
  • Intel HD Graphics(128 MB)
  • Intel i3-380M2.53 GHz.
  • HDD 320 GB.
  • Windows 7 Ultimate.
1638101410107.png

1638101496165.png

1638101547757.png

1638101579333.png

Hemen geldim, bakıyorum 🤓🥸
-Valhalla Hills
-Black River
-Risen serisi
-Two Worlds Epic Edition
-How to Survive serisi
-Apotheon
-Faery - Legends of Avalon
-Dragon Age™: Origins Awakening
-Red Faction serisi
-Painkiller Hell & Damnation
-Deadfall Adventures
-NOREN
-Arx Fatalis
-Venetica - Gold Edition
-The Age of Decadence
-Baldur's Gate 1

Buyurun hocam hem RPG ve simülasyon tabanlı yaptım hem oynadıklarınızdan yola çıkarak yaptım. Elimden geldiğince 10 TL altı olmasının yanında düşük sistemli olmasına dikkat ettim belki gözden kaçırdığım sisteminizin yetmediği oyunlar olabilir, sistemimiz hemen hemen aynı olduğu için yaptım. Sisteminizin yetmediği oyunlar varsa affola hocam.
Hemen geldim, bakıyorum 🤓🥸
-Valhalla Hills
-Black River
-Risen serisi
-Two Worlds Epic Edition
-How to Survive serisi
-Apotheon
-Faery - Legends of Avalon
-Dragon Age™: Origins Awakening
-Red Faction serisi
-Painkiller Hell & Damnation
-Deadfall Adventures
-NOREN
-Arx Fatalis
-Venetica - Gold Edition
-The Age of Decadence
-Baldur's Gate 1

Buyurun hocam hem RPG ve simülasyon tabanlı yaptım hem oynadıklarınızdan yola çıkarak yaptım. Elimden geldiğince 10 TL altı olmasının yanında düşük sistemli olmasına dikkat ettim belki gözden kaçırdığım sisteminizin yetmediği oyunlar olabilir, sistemimiz hemen hemen aynı olduğu için yaptım. Sisteminizin yetmediği oyunlar varsa affola hocam.

Araya birkaç tanede sıkılmayın diye aksiyon ve macerada ekledim haberiniz ola :D
@spinozapsinoza hocam isterseniz Steam'den ekleyelim birbirimizi, ben fazlasıyla oyun araştırdığım için hem düşük sistem hem birçok türde ve düşük bütçeli oyun bulabiliyorum. Buldukça size atarım.

Son düzenleme:
@KriyusHeta yanlış anlamayın ama Steam hesabımı kimseyle paylaşmıyorum çünkü aile üyeleri ile ortak kullandığım için. Ama yine de teşekkürler ayrıca buraya atmanız diğer üyeler açısından daha iyi.

Yok hocam ne yanlış anlaması hiç sıkıntı değil :) sizi de etiketlemeyi unutmam o zaman :D

Yeni konular

Geri
Yukarı