i3 4005 sistem Valorant'ta kasıyor

Önemli_değil0

Centipat
Daha fazla  
RAM
4
Anakart
?
Selam benim 6 yıllık HP bir bilgisayarım var. Ama ne yazık ki artık Valorant oynayamıyorum eskiden oynuyordum Valorant'ın Config dosyalarından sg resulationu 50.000'e çekmeme rağmen kasıyor ne yapmam lazım? (eskiden HDD vardı şimdi SSD ile değiştirdim ama eskiden oynadığım zaman da SSD vardı. )

Hocam bende de Valorant ilk çıktığı zamanlarda i3 2120 vardı 800x800 de 11 FPS oynayabiliyordum fakat birkaç güncelleme sonra FPS düşmeye başladı en sonda da DX 11 güncellemesi geldi ve hiç oynayamadım. Sizde de muhtemelen güncelleme geldikçe FPS düşecektir.

RAM'ini yükseltmeni öneririm.
Selam benim 6 yıllık HP bir bilgisayarım var. Ama ne yazık ki artık Valorant oynayamıyorum eskiden oynuyordum Valorant'ın Config dosyalarından sg resulationu 50.000'e çekmeme rağmen kasıyor ne yapmam lazım? (eskiden HDD vardı şimdi SSD ile değiştirdim ama eskiden oynadığım zaman da SSD vardı. )

RAM'i yükseltmek işine yarayabilir. Ekran kartı nedir?

RAM'i yükseltmek işine yarayabilir. Ekran kartı nedir?

Intel HD Graphics 4400 RAM benim de aklımda ama hangi RAM'i almalıyım sizce F/P önerirsiniz iyi olur.

Bilgisayarın tam adını söyleyebilir misiniz? DxDiag bilgisi de atabilirseniz çok iyi olur.

HP laptop tam adı olarak ne demek istediniz acaba bir de dxdag vs bilgisayarlardan pek anlamıyorum.

Geri
Yukarı