İ3 4005U sistemde Windows 11 kurulamaz Windows 10 güncellemeleri almaya devam edeceksiniz hatası

Ark_Us

Kilopat
Makaleler
1
Herkese merhaba başlıgı biraz açayım lansman bittikten sonra Microsoft'un kendi sitesinde PC sağlık durum panelini indirip Windows 11 gereksimlerini karışlayıp karşılamadıgını denetledim. Çıkan bildiri bu. Sorun da burada başlıyor. Gereksinimler karşılandığı halde bu bildirimi verdi. PC özeliklerini bırakıyorum.
İşlemci. Intel Core i3 4005U 1.70GHz
RAM: 4 GB
Ekran çözünürlügü: 1366x768.
DirectX sürümü: 12.
Wddm:2.0
Sizce sorun nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
TPM 2.0 olmadığından dolayı. Donanımsal bir özellik olduğu için güncelleme yapılması mümkün değil. Çalıştır'a tpm.msc yazıp sürümüne bakabilirsin.

Eğer 2.0 zaten varsa... düşündürücü.

Evet konu rekorunu kırıyoruz galiba.
TPM 2.0 açıp deneyin. Zaten o programda sorun var TPM açsanız bile hata veriyor.

Herkese merhaba başlıgı biraz açayım lansman bittikten sonra Microsoft'un kendi sitesinde PC sağlık durum panelini indirip Windows 11 gereksimlerini karışlayıp karşılamadıgını denetledim. Çıkan bildiri bu. Sorun da burada başlıyor. Gereksinimler karşılandığı halde bu bildirimi verdi. PC özeliklerini bırakıyorum.
İşlemci. Intel Core i3 4005u 1.70GHz
RAM: 4 GB.
Ekran çözünürlügü: 1366X768.
DirectX sürümü: 12.
Wddm:2.0
Sizce sorun nedir?

Yani kullanırsın ama oyun için kullancaksan RAM yetmezliyi olabilir.

TPM 2.0 olmadığından dolayı. Donanımsal bir özellik olduğu için güncelleme yapılması mümkün değil. Çalıştır'a tpm.msc yazıp sürümüne bakabilirsin.

Eğer 2.0 zaten varsa... Düşündürücü.

TPM bulunamıyor hatası verdi.
Yani kullanırsın ama oyun için kullancaksan RAM yetmezliyi olabilir.

Boş RAM slotu var olmadı yeni bir RAM takarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı