i3 4005U ve HD Graphics oyun performansı

CptnAktas

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Malatya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi günler abimin böyle bir bilgisayarı var, 4 GB RAM olan.

Battlefield 3 ve ETS 2 ve Call of Duty'de hangi oyunları kaldırır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence bu sistemle BTF 3 iyi performans alabilir fakat HD Graphics yerine başka bir ekran kartı olsa daha iyi olurdu ama sanırım oyunu oynayabilirsin. ETS 2 kaldırmaz hiç girişme açsan bile çözünürlüğü çok düşürmen gerekir ekran kartı kötü Call of Duty hangi oyunu ona göre cevap verebilirim eski oyunlarını kaldırır mesela.

Bence bu sistemle BTF 3 iyi performans alabilir fakat HD Graphics yerine başka bir ekran kartı olsa daha iyi olurdu ama sanırım oyunu oynayabilirsin. ETS 2 kaldırmaz hiç girişme açsan bile çözünürlüğü çok düşürmen gerekir ekran kartı kötü Call of Duty hangi oyunu ona göre cevap verebilirim eski oyunlarını kaldırır mesela.
teşekkür ederim call of duty modern warfare serisi mesela

Teşekkür ederim Call of Duty Modern Warfare serisi mesela.

Sende de benim eski bilgisayara benziyen özellikler var Modern Warfare serisi sanırım kaldırır 20GB depolama üstü oyunlar yüklemeni tavsiye etmem fakat warfare serisini kaldırır diye düşünüyorum benimde PC kötüydü oda kaldırıyordu inşallah seninkide kaldırır iyi oyunlar :D.

Sende de benim eski bilgisayara benziyen özellikler var Modern Warfare serisi sanırım kaldırır 20GB depolama üstü oyunlar yüklemeni tavsiye etmem fakat warfare serisini kaldırır diye düşünüyorum benimde PC kötüydü oda kaldırıyordu inşallah seninkide kaldırır iyi oyunlar :D.

Teşekkür ederim PC benim değil abimin cevapların için çok sağ ol.

Modern warfare, 2-3 oynayabilirsin. Daha eskilerini oynayamazsın. Battlefield 3 bir tık kasma yapabilir, ama oynarsın. Battlefield 2, Hitman Absolution, Mafia 2 öneririm. Üçü de mükemmel oyun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı