i3-4010U sistem Windows 11'i kaldırır mı?

İşlemci ve RAM günlük kullanımda akıcı kullanabilmek için yeterli. SSD yoksa hantal çalışır sistem.
SSD var Sandisk

İşlemci ve RAM günlük kullanımda akıcı kullanabilmek için yeterli. SSD yoksa hantal çalışır sistem.
SSD var Sandisk
Sizin için sistem gereksinimlerini paylaştım bakabilirsiniz.
İşlemci: 1 GHz veya daha hızlı, 2 veya daha fazla çekirdekli, uyumlu bir 64 Bit işlemci ya da Çip Üzerinde Sistem (SoC)
Bellek: 4 GB RAM
Depolama: 64 GB veya daha büyük depolama cihazı
Sistem Üretici Yazılım: UEFI, Güvenli Önyükleme özellikli
TPM: Güvenilir Platform Modülü (TPM) sürüm 2.0
Grafik Kartı: WDDM 2.0 sürücüsüyle DirectX 12 veya üzeri ile uyumlu.
Ama ben nedense BIOS ta Tpm yi bulamadım

Kurup deneyebilirsiniz, SSD fark ettirir kendini eski sistemlerde de.

SSD var Sandisk
Sizin için sistem gereksinimlerini paylaştım bakabilirsiniz.
İşlemci: 1 GHz veya daha hızlı, 2 veya daha fazla çekirdekli, uyumlu bir 64 Bit işlemci ya da Çip Üzerinde Sistem (SoC)
Bellek: 4 GB RAM
Depolama: 64 GB veya daha büyük depolama cihazı
Sistem Üretici Yazılım: UEFI, Güvenli Önyükleme özellikli
TPM: Güvenilir Platform Modülü (TPM) sürüm 2.0
Grafik Kartı: WDDM 2.0 sürücüsüyle DirectX 12 veya üzeri ile uyumlu.
Ama ben nedense BIOS ta Tpm yi bulamadım
Windows 11'i boş ver Windows 10 bile kaldirmaz Windows 10 en az 8 GB istiyor.
Aslında eskiden bilgisayarım Windows 10 du hiç kasmıyordu ama işlemciye çok yükleniyor du o yüzden 8.1 e aldım

Bu konuya katılan herkese teşekkür ediyorum Windows 11 i kurdum ve Windows 10 dan daha az ram kullanıyor Windows 10 da 2,5gb ram kullanırken Windows 11 de 2,3gb kullanıyor işlemciyide zorlamıyor şuan kasma yok memnunum tekrardan bu konuya katılan herkese teşekkür ediyorum

Bu konuya katılan herkese teşekkür ediyorum Windows 11 i kurdum ve Windows 10 dan daha az ram kullanıyor Windows 10 da 2,5gb ram kullanırken Windows 11 de 2,3gb kullanıyor işlemciyide zorlamıyor şuan kasma yok memnunum tekrardan bu konuya katılan herkese teşekkür ediyorum
İleride bir sorun çıkarsa ve yeni konu açmak suretinde kalırsan, bu konuya gelip beni etiketler misin? Ona göre kuracağım.

Geri
Yukarı