i3-4130 - GT 730 sisteme yükseltme önerisi

En minimumda bunu alınız.

Bunun da fiyatı iyidir.

Tamam teşekkürler

RX570 ve işlemciye gerek olmadığına eminmisiniz
Yayın açacağınızı bilmiyordum. İşlemciyi i7 4770 alın 1000₺ civarı. Ekran kartı için RX560-RX570 bakılabilir. O da 1200 civarı. PSU deseniz 1000₺. Her şey çok pahalı 3000₺'yi geçiyor.

MSI Afterburner OSD'yi kurun ve Minecraft'ta yayın açın. Video şeklinde paylaşabilir misiniz?

Şuanda müsait değilim kusura bakmayın fakat 100fps civarı alıyorum ve donmalar droplar oluyor en azından 300 e çıkartacak ve minecraft yayını rahat artıracak bişey olmasını istiyorum parada çok sorun yok sadece sıfırdan sistem yapmaya gerek duymadım siz eğer müsait iseniz bana ekran kartı ve işlemcinin linkini atarmisiniz bu fiyatlarda

Şuanda müsait değilim kusura bakmayın fakat 100fps civarı alıyorum ve donmalar droplar oluyor en azından 300 e çıkartacak ve minecraft yayını rahat artıracak bişey olmasını istiyorum parada çok sorun yok sadece sıfırdan sistem yapmaya gerek duymadım siz eğer müsait iseniz bana ekran kartı ve işlemcinin linkini atarmisiniz bu fiyatlarda
Test yapın. Bu mesajımda belirttiğim maddeleri uygulayın. 2, 3 ve mümkünse 5. adımları uygulayın. İşlemci Intel olduğu için pinleri yok dolayısı ile kargoda hasar alma ihtimali çok düşük.
Bu attığım arkadaş sanırım kargo-havale olayına takılmış. İkna edebilirseniz i7-4790 alabilirsiniz.

İlk olarak işlemciyi alın ve takın. Elinizdekini de satın.
Kendi sisteminizde OCCT'yi indirin ve Power test'ini yapın. Sistem kapanıyor veya restart atıyorsa yeni PSU alın. Kapanmıyorsa idare edebilirsiniz ama en kısa zamanda PSU'yu değiştirin.

Merhaba bilgisayarda çok fazla yüksek sistem oyunlar oynamıyorum Minecraft yayını açıyorum o kadar aşağıda PC özelliklerimi belirttim en azından Minecraft yayınında kasma olmadan oynayabileceğim bir PC istiyorum bütçem var fakat Minecraft oynadığım için fazla para harcamak istemiyorum 2.el olursa daha uygun olur.

Ekran kartı: Zotac GT730 2 GB.
İşlemci: Intel i3-4130 3.4GHz
Anakart: Gigabyte GA-H81M-DS2
RAM: 2x4GB Kingston RAM.
PSU: 300W.
yayın yapacaksanız işlemciyi i7 4790K yapın sahibinden de 1700tl gibi bir fiyata bulabilirsiniz ekran kartını ise yayın yapacaksanız minimum rx 570 8GB alın fakat ben gtx 1060 6GB öneririm bu sistemle yayın açık değilken minimum 300 fps alırsınız yayında ise en az 150fps alırsınız

RX 570
AMD FX8320 8 çekirdek 3.50 GHz
8GB RAM
Bu şekilde bir hazır kasa buldum anakart falan yazmamış fakat test ettim 600-700FPS görüyor yayındayken 3250TL 2.el alınır mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı