i3 4130 Sistem Toplama

Tamam kabul ediyorum bu sistem ekran kartı olarak çok daha iyi ama bizim topladığımız sistem 1600 Tl yani biz mümkün olduğunca ekonomik toplamaya çalışıyoruz. Ayrıca arkadaşımın oynayacağı oyunlar belli, Pes, Counter vb. Yani 400 Tl fazladan vermeye inanın değmeyecek...

Ne olur ne olmaz biz işi sağlama alalım:)

İ3 4130 kullanıyorum. Stok fan ile yük altında en fazla 42 derece gördüm.

Tamam kabul ediyorum bu sistem ekran kartı olarak çok daha iyi ama bizim topladığımız sistem 1600 Tl yani biz mümkün olduğunca ekonomik toplamaya çalışıyoruz. Ayrıca arkadaşımın oynayacağı oyunlar belli, Pes, Counter vb. Yani 400 Tl fazladan vermeye inanın değmeyecek...

Bence alınabiliyorken en iyisi alınmalı. Ayrıca 1600TL'ye GTX760'lı sistem de toplanır. Bence önerdiğim sistem alınmalı. Yakında H91 çipsetler gün yüzüne çıkar. Onlardan da alabilirsiniz.

Bence alınabiliyorken en iyisi alınmalı. Ayrıca 1600TL'ye GTX760'lı sistem de toplanır. Bence önerdiğim sistem alınmalı. Yakında H91 çipsetler gün yüzüne çıkar. Onlardan da alabilirsiniz.

Hmm aslında doğru diyorsunuz da neyden kısabiliriz?

Onun yerine FX6300 ve GTX760 yeter. :D

AMD sistem istemiyoruz almışken İntel olsun.

Ses var ama o kadar da değil. Oyundayken hiç duymuyorsun.

Peki teşekkür ederim :)

Arkadaşın cs falan oynayabilir, fakat illaki bir gün yeni nesil oyunlara bakar diye umuyorum.

Yani olabilir belki o da.

i3 boşa masraf bence. FX6300 yeter.

Aynen, belki birgün Watch Dogs oynamak ister. :D

Yok artık :D Ben diyorum Pes, sen diyorsun Watch Dogs :)

Kısmak istersen işlemci soğutucu alma. Ama FX6300 daha iyidir. Eğer i3 alırsan stok fanla idare edebilirsin. Ama FX6300 alırsan işlemci soğutucusu alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı