i3 4130 Sistem Toplama

Performans sistemi istiyorsa bunu alsın.
upload_2014-5-11_12-59-12.png

Teşekkürler ama arkadaşın o kadar işlemci gücüne ihtiyacı yok, oynayacağı oyunlarda belli...
Tamam o zaman işlemciyi i3 4130 yapsın diğer bileşenlerin aynısını alsın.

Adam oldukça ekonomik diyor sen 2000 TL'lik sistem toplamışsın ayrıca performans sistemi de değil oldukça dengesiz.
Sistem dengesiz değil.
Arkadaşı oyun oynamıyormuş ekran kartına yüklenmeye gerek yok.
Sadece bütçeyi sonuna kadar kullandım ben.

Bu fiyata FX X6 6300, 2x4gb Gskill 1866mhz CL9 ram, M5A97 anakart, 1tb HDD ve GTX770 çok rahat konulabilir.

Yahu niye anlamıyorsunuz, bana topluyor olsam ne güzel GTX770 var ama arkadaşımın oynayacağı oyunlar belli lütfen yapmayın şunu. Biz 2000 tl dedik ama ne kadar ekonomik olursa o kadar iyi.

Yahu niye anlamıyorsunuz, bana topluyor olsam ne güzel GTX770 var ama arkadaşımın oynayacağı oyunlar belli lütfen yapmayın şunu. Biz 2000 tl dedik ama ne kadar ekonomik olursa o kadar iyi.
2000 TL varsa almışken en iyisini alsın insanları oyalamayın burda ya kesin bütçe söyleyin ya da önerilen sistemlere muhalefet olmayın!

Hocam sığdırıyoruz yok AMD olmasın, yok arkadaşımın oynadığı oyunlar belli diyor.

Gereksiz yere masraf oluyor, amaç 2000 Tl ye ne sığdırabiliriz değil...

2000 TL varsa almışken en iyisini alsın insanları oyalamayın burda ya kesin bütçe söyleyin ya da önerilen sistemlere muhalefet olmayın!

Tamam tamam sakin azcık. Siz max. 2000 Tl diyince ne anlıyorsunuz? Belki babası diyecek çok fazla diye bunu bilemeyiz o yüzden siz deģerli insanlara başvuruyorum ki en ekonomik olarak ne toplanır diye...

Tamam ancak o gpu sayesinde çok da iyi render da alırsınız. AMD işlemcileri kötülemekten bıkmadınız. Hangisini kullandınız da kötüleyebiliyorsunuz? Ayrıca eğer ne kadar az o kadar iyiyse bütçe 2000tl demeyin. 2000tl bütçe derseniz elbette ki o kadara toplarlar. Ayrıca kimsenin burada size yardım etme zorunluluğu yok. Madem ne kadar ucuz o kadar iyi, kendiniz toplayın öyleyse. İnsanların mesajlarını böyle saçma saçma yanıtlayacaksanız konu açmanıza gerek yok. Vakit nakittir. Eğer böyle devam edecekseniz konu kilit.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı