i3 4130 Sistem Toplama

100 mesaj, 10 sayfa olmuş, hala karara varamadınız mı?

Vardık vardık da, değişik değişik fikirler gelince onları da düşünelim dedik.

Eki Görüntüle 2236
Arkadaşının oynayacağı oyunları bu sistem 10 numara açar. Technopat'ın 7850K testlerinde medium ayarlarda 1080P BF4 35-42 fps aldı.

Güzel güzel, tavsiyeniz için teşekkür ederim, ama bunu alırsak arkadaşım büyük bir ihtimalle hani bunun ekran kartı diyecek :D Yoksa sistem güzel yani.

Vardık vardık da, değişik değişik fikirler gelince onları da düşünelim dedik.

Güzel güzel, tavsiyeniz için teşekkür ederim, ama bunu alırsak arkadaşım büyük bir ihtimalle hani bunun ekran kartı diyecek :D Yoksa sistem güzel yani.
Yani ucuz dedin performans dedin bu çıktı.Benim şuan ki sistem Pes 13'de 60 fps alıyor. Ama gel gelelim diğer oyunlarda çakıyor. 9500Gt bu kadar idare ediyor. Bak sen bu sisteme bir de bunu ekle o zaman bir şey demez arkadaşın. Hybrid Crossfire yaparsın.
R7 250 O.C. GDDR5 1GB 128Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı
2014-05-11 17-42-40 Ekran görüntüsü.png

Yani ucuz dedin performans dedin bu çıktı.Benim şuan ki sistem Pes 13'de 60 fps alıyor. Ama gel gelelim diğer oyunlarda çakıyor. 9500Gt bu kadar idare ediyor. Bak sen bu sisteme bir de bunu ekle o zaman bir şey demez arkadaşın. Hybrid Crossfire yaparsın.
R7 250 O.C. GDDR5 1GB 128Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı
Eki Görüntüle 2239

1400 Tl den aşağı, işlemci iyi, çift ekran kartı, e daha ne olsun :D Tamam ben arkadaşı ikna ederim sıkıntı olmaz. Çok teşekkür ederim yardımlarınız için :)

Pes, CS falan oynayacaksa bu kadar pahallı bir sistem niye önermektesiniz değerli Technopat üyeleri? 2000TL bütçe olduğu için neden sonuna kadar kullanıyorsunuz parayı? Battlefield oynayacağım demiyor ki. En ucuz maliyetli sistem söyleyeyim ben sana.

İşlemci:
Amd A10 7850K Soket Fm2+ 3.7Ghz 4Mb Cache 32Nm İşlemçi + R7 Gpu - Vatan Bilgisayar

Anakart:
Msi A88X-G43 Fm2+ Amd A88X Ddr3 2133Mhz Sata 3.0 Usb 3.0 Anakart - Vatan Bilgisayar

Ram:
Corsair 4Gb Vengeance Ddr3 1600Mhz Cl9 Tek Modül Bellek - Vatan Bilgisayar

Pes, CS falan oynayacaksa bu kadar pahallı bir sistem niye önermektesiniz değerli Technopat üyeleri? 2000TL bütçe olduğu için neden sonuna kadar kullanıyorsunuz parayı? Battlefield oynayacağım demiyor ki. En ucuz maliyetli sistem söyleyeyim ben sana.

İşlemci:
Amd A10 7850K Soket Fm2+ 3.7Ghz 4Mb Cache 32Nm İşlemçi + R7 Gpu - Vatan Bilgisayar

Anakart:
Msi A88X-G43 Fm2+ Amd A88X Ddr3 2133Mhz Sata 3.0 Usb 3.0 Anakart - Vatan Bilgisayar

Ram:
Corsair 4Gb Vengeance Ddr3 1600Mhz Cl9 Tek Modül Bellek - Vatan Bilgisayar
APU sistemler 1866 Mhz ve üstü ram ile performans verir. Ayrıca Hdd ve kasa yok orada. Ram üstüne mi kuracak Windows'u.

APU sistemler 1866 Mhz ve üstü ram ile performans verir. Ayrıca Hdd ve kasa yok orada. Ram üstüne mi kuracak Windows'u.
Öncelikle 2133mhz ram fiyati 250TL. Önce alsın bu ramları, sonra günceller isterse. Adam ne dedi, minimum bütçe istiyorum dedi. HDD ve kasa konusunda da diğer arkadaşların önerdiklerini alır diye düşnündüm çünkü o konuda bir bilgim yok. Böyle atarlanmana gerek yok, ram üstüne mi kuracak Windows'u demek nedir ya?

Öncelikle 2133mhz ram fiyati 250TL. Önce alsın bu ramları, sonra günceller isterse. Adam ne dedi, minimum bütçe istiyorum dedi. HDD ve kasa konusunda da diğer arkadaşların önerdiklerini alır diye düşnündüm çünkü o konuda bir bilgim yok. Böyle atarlanmana gerek yok, ram üstüne mi kuracak Windows'u demek nedir ya?
Önerdiğim 4Gb değil 8Gb ama, ayrıca sonra güncelleme yapması ek masraf 1350₺'ye rahatça oyunları oynatacak sistemi kurdum adamda beğendi daha fazla uzatmayın konuyu üstelik adam ekran kartı olmadan arkadaş kabul etmez dediği için R7 250 önerdim onunla Hybrid Crossfire yaparak ekstradan performans elde eder. Lütfen bir daha ki sefere bütün yazıları okuyarak yorum yapınız. Yüksek performans makul fiyat. Ayrıca teorik olarak ram üzerine sistem kurulur ama kapandığında silinir.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı