i3 4130 ve GTX 750 sistem toplama

ExpertForce

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2150 liraya sistem topluyorum. Monitör dahildir. Sistem cumartesi günü kesin alınacak. Sistemi topladım ama karar veremedim. Sizce kasa bu mu olmalı yoksa Xigmatek asgard pro pure mi olmalı? Anakartta bu mu olmalı yoksa MSI H81M-P33 Intel H81 mi olmalı? Konu acildir. Bütçem 2150 liradır. Teşekkürler.
ekran-alintisi-2-png.117018

Arkadaşlar 2150 liraya sistem topluyorum. Monitör dahildir. Sistem cumartesi günü kesin alınacak. Sistemi topladım ama karar veremedim. Sizce kasa bu mu olmalı yoksa Xigmatek asgard pro pure mi olmalı? Anakartta bu mu olmalı yoksa MSI H81M-P33 Intel H81 mi olmalı? Konu acildir. Bütçem 2150 liradır. Teşekkürler.
ekran-alintisi-2-png.117018
Kardeşim vatandan almanın özel bir sebebi var mı ? Çünkü diğer siteler çok daha ucuz montaj yapıp yolluyor.

Arkadaşlar verdiğiniz sitelerdeki fiyatlar peşin alımda indirimli oluyor. Taksitle alınca gene aynı fiyata geliyor. Sistem gayet iyi. Alırsan fotoğraflarınıda atarsın :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı