i3-4150 Sistemde nasıl BIOS'a girilir?

Ali Eren Işık

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Casper monitör kullanıyorum ve sistemde BIOS menüsüne girmek istiyorum. Nasıl girebilirim? Bir bilginiz varsa benimle paylaşır mısınız?

• i3-4150
  • 4 GB RAM DDR3.
  • AMD Radeon HD 8350.
  • Bir tane hard disk 500 GB.
  • Monitör Casper.

Bu sistemde BIOS menüye nasıl girebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
CPU-Z'nin "Mainboard" kısmından anakart modeline bakabilirsiniz.

Arkadaşın sorduğu üzere tüm iş anakartta. Monitör, ekran kartı, işlemci vs önemli değil. Tek önemli o.
Hmm ben anakart modeline nasıl bakılacağını bilmiyorum acaba modele nasıl bakabilirim siz biliyor musunuz?
Windows tuşu + R'ye basınız. Açılan panele aynen şu şekil dxdiag yazınız. Orada "Sistem Modeli" yazıyor onun karşısındaki.

Masaüstü mü laptop mu? Laptop ise markası nedir?
masaüstü
Arkadaşın sorduğu üzere tüm iş anakartta. Monitör, ekran kartı, işlemci vs önemli değil. Tek önemli o.

Windows tuşu + R'ye basınız. Açılan panele aynen şu şekil dxdiag yazınız. Orada "Sistem Modeli" yazıyor onun karşısındaki.
CASPER NIRVANA DESKTOP model bu

CASPER NIRVANA DESKTOP model bu
Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi CPU-Z indirerek bakalım o hâlde.
Şurada yazması lazım:
images (5).jpeg

bu link güvenlidir değil mi yani daha bilgisayarı yeni formatladım virüs bulaşmasın diye soruyorum
Arkadaş da beğenmiş mesajınızı zaten güvenli olması lazım. Google'a uygulamayı yazdığınız vakit çıkan ilk site. Resmi site sanırım. Ben size direkt indirme linkini verdim. İsterseniz kendiniz de bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı