i3 4150 Ve HD 8350 Sistem PUBG Açar Mı?

Ylmz0

Hectopat
Daha fazla  
Bu özelliklerde bir bilgisayarım var;
  • İ3 4150 CPU 3.50 GHz
  • 64 bit işletim sistemi
  • 8 GB DDR3 RAM
  • AMD Radeon HD 8350 1 gb ekran kartı
  • 500 GB HDD
  • Windows 10
Sizce PUBG kaldırır mı? CS GO'da ortalama 60-100 arası FPS alabiliyorum. Sistem özelliklerinin yetmediğini biliyorum ama ortalama 40 FPS alsam bana yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açar, oynatmaz. 40 FPS'yi görürsün ama anlık. Aksiyon sahnelerinde ortalama 20 görürsün. PUBG zaten akıcı bir oyun değil 20 FPS’de hiç oynanmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar baştaki 8 rakamını görünce ezbere açar demiş. HD 8350 ile PUBG oynayamassın.

Aynı sistem ( hemen hemen ) arkadaşta da var ve 35 FPS oynayabiliyor. Ezbere falan söylemedim. Rahat dedim diye 60 FPS açacak falan da demedim. Belki 25 belki 30 FPS ile oynayabilir.

Dostum bu ekran kartı giriş seviyesi bir ekran kartı o yüzden beklentin yüksek olmasın arkadaşın dediği gibi anlık FPS droplar yaşarsın ve bu kartla eski oyunları açarsın.PUBG için daha iyi bir ekran kartına ihtiyacın olucak.(y)

Dostum bu ekran kartı giriş seviyesi bir ekran kartı o yüzden beklentin yüksek olmasın arkadaşın dediği gibi anlık FPS droplar yaşarsın ve bu kartla eski oyunları açarsın.PUBG için daha iyi bir ekran kartına ihtiyacın olucak.(y)
Öncelikle teşekkür ederim.zaten yeni bir ekran kartı almayı düşünüyorum. Alana kadar idare eder mi diye merak etmiştim. Bide sence işlemcinin oyunda sıkıntı çıkarır mı

Son düzenleme:
Bende intel i5-4210 var ve daha çok günlük kullanım için iş görüyor diyeyim.:) Zaten hocam daha yeni işlemciler var 5xxx,6xxx,7xxx,8xxx gibi bunlar daha çok işimizi görecektir oyun için iyi forumlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı