i3 4160 Bilgisayar Toplama

AnakondArda

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. İlk defa pc topluyorum arkadaşlar. Nasil, iyi mi performans olarak? Bir de sapphire ile msi R7 370 arasındakı fark ne? Ben msı seçtim ama bilmiyorum tam. Yardımlarınızı bekliyorum.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. İlk defa pc topluyorum arkadaşlar. Nasil, iyi mi performans olarak? Bir de sapphire ile msi R7 370 arasındakı fark ne? Ben msı seçtim ama bilmiyorum tam. Yardımlarınızı bekliyorum.

Eki Görüntüle 112462
Gayet güzel. Performans olarak iyi. Sapphire genelde daha ucuz olur. İki markada gayet kalitelidir. İstediğini seç.

Ben msi taraftarıyım soğutmada gayet iyi. Overclocklarsan bile ısınmıyor fazla. Ama GTX 750Ti veya paran daha varsa GTX960 4G alabilirsin. Beende 4G var

Sistem güzel olmuş.
Su sıralar Webdenal ucuz. Eğer özel bir tercihin yoksa bazı bilesenler oradan alınarak 100 TL kadar tasarruf edilebilir. Bu da sana GTX 950 aldırır 630 TL'ye.

enson attıgım fotoraftaki kaldirirmi pek anlamadıgım için bilmiorum uyumlu demi wati falan yeterli 500 w yzior kasada R7 370 MSİ ekran kartı olurmu

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı