İ3 4160 için maksimum 1000 TL'lik ekran kartı tavsiyesi

Xebane

Hectopat
Merhaba dostlar 3 yaşındaki oğlum canım bilgisayarımın gözü bozuldu:) tavsiye edebileceğiniz ekran kartı (Vatan'dan göstermeyin) yahut GTX 1050 2 GB OC mu alsam RX 560 4 GB OC mu alsam?Aralarında 50 TL fark var lakin internetten alamam kredi kartım yok Ininalla'da uğraşamam gider Mediatek marka vb yerlerden alırım.

Oynadığım oyunlar; Rainbow six siege, PUBG.

Son düzenleyen: Moderatör:
RX 560 4 Gb alın ya da ikinci elde bu fiyatlandırmada garantili Gtx 1050 ti ' de bulunabilir hatta zorlarsanız Gtx 1060 3G bile alınır. İşlemci ile darboğaz olur fakat bu kartlardan çok daha iyi performans vereceğinden şüpheniz olmasın.

Daha 1 hafta önce 2.el 750 aldım ertesi gün gpu yandı bu arada bursada oturuyorum öğrencilik işte:/
Bu arada sağ olun rx560 alacağım

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1050 bence bir tık daha iyi ama 1050 Ti ile 1050 arasında fark var gerçekten. 1050 Ti parası verip dışarıdan 1050 alacaksın bende ona üzülüyorum. Ben yine de ininal’la uğraşmanız ya da bir arkadaşınızdan rica edip onun kartıyla yukarıdaki 1050 Ti’lardan birini alıp ona ödeme yapma taraftarınızım. Sonuçta bunu bir kere yapacaksınız ve uzun bir döneminizi etkileyecek, sonra pişman olmayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1050 bence bir tık daha iyi ama 1050 Ti ile 1050 arasında fark var gerçekten, 1050 Ti parası verip dışarıdan 1050 alacaksın bende ona üzülüyorum. Ben yine de ininal’la uğraşmanız ya da bir arkadaşınızdan rica edip onun kartıyla yukarıdaki 1050 Ti’lardan birini alıp ona ödeme yapma taraftarınızım. Sonuçta bunu bir kere yapacaksınız ve uzun bir döneminizi etkileyecek, sonra pişman olmayın.
Benim kart önerimi alsın işte. Hem stoktaymış, zaman kaybı da olmaz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı