Satılık i3 4160 R9 285 Tabanlı Sistem

Hocam nakit sıkıntım var, eğer işlemciye 225TL uygun görürsen whatsapp'dan ulaşırsın ; 05392565140..

Ekleyip alabilirsiniz, sizi engelleyen nedir ? Ben ciddi alıcılara ve mantıklı tekliflere açığım diye yazdım kaç kere. Sürekli saçma sapan teklifler geliyor nedense. Cidden alacak olanlara yeterli indirimi yaparım zaten sorun değil. Fiyatları beğenmeyen de gidip sıfırını alsın madem üstüne az bir para koyup alabiliyorlar sıfırını, buyursunlar alsınlar ne diyeyim.

2 ay önce açtığınız konuya 2 gün sonra 320 lira fiyat vermişsin. Konuda hiç kullanılmamış diyorsun üstelik, 2 ay sonra fiyat da sadece 20 tl indirim yapacaksın, üstüne bide mantıksız diyeceksin ?
Yazdım maddi durumda sıkışığım diye elimde olsa zaten sana yazmaz direk alırdım, sana mantık gösteriyorum üstüne birde ettiğin lafa bak .. :/

" İşlemci, RAM, anakart ve PSU toplam 650 lira olmuştur. " yazdım oraya. Eğer tek tek alacak olan varsa da duruma göre indirim yaparım. 225 lira teklif verip de mantık gösteriyorum demen fazlasıyla saçma.

İşlemci : 300
Anakart : 100
Ekran Kartı : 550
RAM : 170
PSU : 140
Kasa : 130
Güncel.
Güncel.
3 Eylül.
Sizin belirttiğiniz nokta toplu alım için.
225tlyi nakit sıkıntısında olduğumu belirterek söyledim sonrada size fiyatın yüksek olduğunu belirtmek için link attım, siz fiyatı aynı tutup bana mantıksız dediniz. Bana son fiyatı veya fiyatın değişmeyeceğini söyleseniz yeterdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı