i3-4160 RX560 sistem Half-Life Alyx'te kaç FPS alır?

Ekran kartı kurtarırda işlemci ve RAM biraz sıkıntı. Birkaç test baktım o sistemle oynama işlemci çok az yeterli değil RAM zaten en az 16 olmalı boş ver videosunu izle.

RX 560 kurtarır mı? Çoğu insanlar ekran kartımın kötü olduğunu ve FPS düşüşünün bundan kaynaklı olduğunu söylediler. Buna işlemci, RAM dahil tabii

RX 560 kurtarır mı? Çoğu insanlar ekran kartımın kötü olduğunu ve FPS düşüşünün bundan kaynaklı olduğunu söylediler. Buna işlemci, RAM dahil tabii.

Ekran kartı limiti kurtarıyor ama işlemci yeterli gücü veremez o oyunda ondan dolayı drop ve kasmalar olur dediğim gibi en az i7 6700 ve eş değer gücünde işlemci 16 GB RAM ve ekran kartıda RX 580 falan olması lazım iyi oynamak için.

Ekran kartı limiti kurtarıyor ama işlemci yeterli gücü veremez o oyunda ondan dolayı drop ve kasmalar olur dediğim gibi en az i7 6700 ve eş değer gücünde işlemci 16 GB RAM ve ekran kartıda RX 580 falan olması lazım iyi oynamak için.

Hocam ben şimdi Half-Life Alyx yüklüyorum non VR modda oynayacağım RX 560'ta kaç FPS alıyorum falan onlara bakacağım sonra buraya yazarım aktarırım olur mu?

Geri
Yukarı