i3 4160 sistem oyun performansı

İşletim sistemi
Windows 8.1

ParasızAdam

Picopat
Daha fazla  
RAM
4 GB 3599.2 MHz
SSD veya HDD modeli
WDC WD2500BEVT-00ZCT0
Ekran kartı
Intel(R) HD Graphics 4400
Anakart
ASUSTeK H81M-K
İşlemci
Intel(R) Core(TM) i3-4160 CPU @ 3.60 GHz 3.60 GHz
Yani çok kötü bir sistem ne tür oyunlar açabileceği oyunları merak ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
2010 öncesi oyunlarından veya yeni ama çok sistem istemeyen oyunlardan bazılarını vs. oynayabilirsiniz. Önerim ya sistemi baştan yenileyin ya da raminize +4 GB ekleyip ekran kartı almanız.

2010 öncesi oyunlarından veya yeni ama çok sistem istemeyen oyunlardan bazılarını vs. oynayabilirsiniz. Önerim ya sistemi baştan yenileyin ya da raminize +4 GB ekleyip ekran kartı almanız.

Öncelikle yanıtınız için teşekkürler. Önerebileceğiniz Düşük Bütçeli Bir Ekran Kartı Var mıdır?

@OnurKelees Sıfır alınabilecek en ucuz kartları yazdım. 10 yıllık masaüstü bilgisayarımda GT 710 var. Overclock yaparak MB: Warband, League of Legends gibi oyunları oynayabiliyorum. Arkadaşımız da bu kartı alabilir.

@OnurKelees Sıfır alınabilecek en ucuz kartları yazdım. 10 yıllık masaüstü bilgisayarımda GT 710 var. Overclock yaparak MB: Warband, League of Legends gibi oyunları oynayabiliyorum. Arkadaşımız da bu kartı alabilir.
GT 710 500TL bile verilecek bir kart değil.

Bu dönemde ikinci ellere çok güven olmuyor 😀 Kartlara Baktığımda Sıfırlarının biraz pahalı olduğunu gördüm öneriniz için teşekkürler.
Ne kadar bütçeniz var hocam ekran kartı için?

Önerin için teşekkürler kartları inceledim internette çok bulunmuyor galiba
GT 710 500TL bile verilecek bir kart değil.

Ne kadar bütçeniz var hocam ekran kartı için?

şuanda hiçbir bütçem bulunmuyor bulunsa ise 1.500 altı olur büyük ihtimal :)(.

Önerin için teşekkürler kartları inceledim internette çok bulunmuyor galiba

şuanda hiçbir bütçem bulunmuyor bulunsa ise 1.500 altı olur büyük ihtimal :)(.
O bütçede alınabilecek sıfır kartlar bunlar hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı