i3 4160 Sistem Upgrade

Ne istediğini söylemiyorsun insanlar sana nasıl yardımcı olabilir, ram konusunda mı sıkıntı yaşıyorsun çok uygulama açıyorsunda sistemmi tıkanıyor, günlük kullanımda hızlanma amaçlı ssd gibi sistemlere mi yönelmek istiyorsun, oyun ayarlarını yükseltmek mi istiyorsun? Biz buna karar veremeyiz.

Son düzenleme:
Ne istediğini söylemiyorsun insanlar sana nasıl yardımcı olabilir, ram konusunda mı sıkıntı yaşıyorsun çok uygulama açıyorsunda sistemmi tıkanıyor, günlük kullanımda hızlanma amaçlı ssd gibi sistemlere mi yönelmek istiyorsun, oyun ayarlarını yükseltmek mi istiyorsun? Biz buna karar veremeyiz.
Çok iyi bir konuya değindin kardeşim. Ben istiyorum ki böle sistemi yormasın hiç sistem takılmasın, donmasın. Bunları sölemem yeterlidir herhalde ? Bişi daha sölemek istiyorum. Ekran kartım saten GTA 5 felan kaldırabilecek güçte.

O sistemle zaten oynayacağınız oyunlar belirli bence önce ekran kartı alıp sonrasında Ram yükseltin ayrıca PSU yükseltmektede fayda var.
Kardeşim R7 250 o kadar kötü bir ekran kartı değil bence. GTA 5 açan bir kart.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı