İ3 4160 Sisteme Ekran Kartı Önerisi

Tarık Güven

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar iyi sosyaller ekran kartı alacağım aklımdaki kartlar:

R9 390 SAPPHİRE (bütçe olarak almak istiyorum)

R9 390 MSİ (Sapphire alma bu daha iyi pişman olmazsın diyebilirsiniz ama bütçede önemli ufak bir fark içinse gerek var mı? Size soruyorum.)

R9 390X SAPPHİRE (390 alma 390x daha iyi derseniz en ucuz olarak 390x sapphire seçebilirim.)

GTX 970 ( Coil whine ve 3.5 GB sorunu beni rahatsız eder bunu alma oranım %10)

Sizce ne yapmalıyım? Yardımcı olun arkadaşlar en kısa sürede alacağım.

@Recep Baltaş @Ali Güngör yardımcı olur musunuz ?

Sistemim:
H81 GAMER
İntel İ3 4160
Zalman Z3 Plus
Corsair VS650
TOSHIBA 500GB

Son düzenleyen: Moderatör:
R9 390 MSI ve R9 390 Sapphire arasında 100 TL fark var, gayet normal. 390X'ler arasında 260 TL fark var, daha dikkate değer. Ancak kendi eski deneyimlerimdem sonra Sapphire ve Zotac almıyorum. Gider 300 lira da fark olsa soğutma ve bileşen kalitesine güvendiğim kartı alırım. Alamıyorsam da 390 alırım, GTX 970 ayarında ve tertemiz bir bir ekran kartı, canavar gibi performans veriyor, sorunsuz. Siz de sorunsuz bir kart istediğinizi özellikle belirtmişsiniz zaten.

Sapphire R9 390X alabilirsiniz Nitro serisi kullanmamış kişilerin yorumlarına da bakmayın lütfen firma eski haliyle kalmadı kendini gayet iyi toparladı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı