i3 4160 ve GTX 750 Ti Sistem

trabzon61

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Ben aşağıdaki sistemi topladım. Sizce olmuş mu? Bilgisayarı oyun oynamak için topluyorum. 1200 lira ile bu sistemi topladım. Oyun olarak CS: GO tarzı oyunlar oynarım. Şimdiden teşekkürler.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır olmamış. Anakartınızı MSI G70A-G43 ile işlemcinizi de FX 6300 ile değiştirirseniz çok daha iyi performans alırsınız. Ayrıca R9 270 alın ekran kartını. Yeni nesil varken eski nesile yönelmeyin.

Sistem gayet iyi olmuş. Ben CS:GO yu HD 4000 ile medium-high da oynayabiliyorsam siz bu sistem le en yüksek ayarlarda oynarsınız.

Hayır olmamış. Anakartınızı MSI G70A-G43 ile işlemcinizi de FX 6300 ile değiştirirseniz çok daha iyi performans alırsınız. Ayrıca R9 270 alın ekran kartını. Yeni nesil varken eski nesile yönelmeyin.
GTX 750 Ti ın neresi eski?

Sistem gayet iyi olmuş. Ben CS:GO yu HD 4000 ile medium-high da oynayabiliyorsam siz bu sistem le en yüksek ayarlarda oynarsınız.

GTX 750 Ti ın neresi eski?

R9 270 daha güncel bir kart ve Omega sürücüleriyle artık orta segmentte daha avantajlı bir kart.

Kardeşim bu bütçeye en iyisi bu olurdu zaten. Elleme hiç bir parçasını. Cs:go zaten uçuk özellik istemiyor. Senin sisteminle 100 fps averajlı oynayanlar var.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı