i3 4160 ve HD7850 Assetto Corsa'da kaç FPS verir?

Hangisi asetto ve Valorant ikisinde de iyiyise
i3 4160 olanlı sistem iyi olanı ileriye doğru yükseltme için en iyi tercih bu olucaktır fakat hd7850 gibi bir ekran kartı ile minimum ayarlarda 30 40fps alırsınız diye düşünüyorum assetto için valorant hakkında net birşey diyemem sistemi aldıktan sonra en az gtx750ti gibi bir karta sahip olursanız problem yaşayacağınızı düşünmüyorum.Çünkü attığınız sistemin ekran kartı günümüzde yeterli seviyede değil.

i3 4160 olanlı sistem iyi olanı ileriye doğru yükseltme için en iyi tercih bu olacaktır fakat HD7850 gibi bir ekran kartı ile minimum ayarlarda 30 40FPS alırsınız diye düşünüyorum assetto için Valorant hakkında net bir şey diyemem sistemi aldıktan sonra en az GTX750 Ti gibi bir karta sahip olursanız problem yaşayacağınızı düşünmüyorum. Çünkü attığınız sistemin ekran kartı günümüzde yeterli seviyede değil.

Benim bir tanıdıkta pehnom II X4 965 varda HD 7850 2 GB'lili Valorant'ta 160 FPS orta ayarlarla falan bende bir tane HD 7850 1GB Phenom IIX4 B55 buldum da onadna dolayı dedim assetto yu çok merak ediyorum bir bana test videoları bulup atabilir misin?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu sistemde phenom x4 işlemci ile hd7850 grafik kartı kullanılmış fakat yüksek ayarlada oynamasının sebebi işlemci ocli ve fps dalgalanmalara çok oluyor.Sizde youtubeden bakıp araştırabilirsiniz bu tarz videoları.Diyebileceğim başka bir şey yok.

i3 4160 olanlı sistem iyi olanı ileriye doğru yükseltme için en iyi tercih bu olacaktır fakat HD7850 gibi bir ekran kartı ile minimum ayarlarda 30 40FPS alırsınız diye düşünüyorum assetto için Valorant hakkında net bir şey diyemem sistemi aldıktan sonra en az GTX750 Ti gibi bir karta sahip olursanız problem yaşayacağınızı düşünmüyorum. Çünkü attığınız sistemin ekran kartı günümüzde yeterli seviyede değil.

Bahsettiğin kart GTX 750 Ti seviyesinde zaten.
HD 7850= GTX 750 Ti.

Ben hangisini alayım i3 4160 HD7840 2 GB olanı mı yoksa Phenom X4 B55 HD7850 1GB

Çoğunlukla Assetto Corsa oynayacağım

Yeni konular

Geri
Yukarı