i3 4160 ve RX 460 sistemle Twitch yayını yapılır mı?

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 3600, ASUS Dual GeForce RTX 3060 TI 8GB 256 Bit, Corsair Vengeance RGB Pro 8GB 3200MHz x2, Gigabyte B450M S2H V2, Gigabyte GP-P750GM 750W, Corsair 4000D Airflow ATX Case
Meslek
Game Developer
Merhaba arkadaşlar, tam zamanlı olarak Twitch yayıncılığı yapmak istiyorum ama sistemim beni korkutuyor. Sizce bu sistem ile nasıl bir verim alırım?

sistem.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz zor o işlemciyle upload yüksek olsaydı olurdu.

Upload düşük olduğu için işlemciye yüklenmen gerekiyor,onun içinde biraz sağlam bir işlemci lazım.

Merhaba arkadaşlar, tam zamanlı olarak Twitch yayıncılığı yapmak istiyorum ama sistemim beni korkutuyor. Sizce bu sistem ile nasıl bir verim alırım?

Eki Görüntüle 252036
Yapılır Kardeşim Ayarlarınızı Yaptıktan Sonra ama Belirli Oyunlar Lol Oyununun Tr Serverinde Yapabilirsin Yada Ofline oyunlar upload hızın sabit 4mb olsaydı her oyunu yapabilirdin başka oyunlar yapcaksan youtube öneriyorum türkiye sunucusu olduğu için pingsiz yapabilirsin g4560 gtx1050ti 12gb ddr4 ram var 1mb upload hızı ile 480p tr serveri 50pingle yayın yapıyordum işlemcin yeterli

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı