Çözüldü i3-4170 dahili GPU ile Valorant'ta D3D11 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

goktugyilmaz

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba ekran kartım işlemcinin üstündeki ekran kartı modeli de i3-4170 birkaç gündür Valorant'a giremiyorum ekran kartı güncellemelerinin hepsini yaptığım halde birçok kişi artık bu ekran kartının oyunu desteklemediğini söyledi ne yapmam lazım? Ekran kartı alacak durumum yok maalesef yardımcı olabilir misiniz?
Ekran Alıntısı 2.PNG
Ekran Alıntısı.PNG
Ekran Alıntısı 1.PNG

Son düzenleme:
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam buradaki siteden indirin. Hangi işletim sistemini kullanıyorsanız onu indirin ve en güncel sürümü indirin. Tavsiyem Crimson sürümünü indirmeniz.

Hocam o bölümde Microsoft Temel Görüntü Bağdaştırıcısı var ise onun kimliğini paylaşabilir misin?

Hocam zaten harici bir ekran kartın mevcutmuş.

Yakın zamanda kardeşim bilgisayarcıya götürdü temizliğini yaptırıp format attırmak için ve bir fan taktığını söyledi zaten formattan sonra oldu bu daha öncesinde bu harici ekran kartıyla alakalı herhangi bir bilgi görmemiştim bilgisayarda harici ekran kartının güncellemesini ve kurulumunu mu yapmam gerekiyor?

Hocam attığım linke girin oradan işletim sisteminize uygun sürücünüzü indirin. Crimson olanı indirirseniz daha iyi olur.
Oldu düzeldi çok teşekkür ederim sağ olun

Hocam attığım linke girin oradan işletim sisteminize uygun sürücünüzü indirin. Crimson olanı indirirseniz daha iyi olur.

Oldu düzeldi çok teşekkür ederim sağ olun

Hocam o bölümde Microsoft Temel Görüntü Bağdaştırıcısı var ise onun kimliğini paylaşabilir misin?

Hocam zaten harici bir ekran kartın mevcutmuş.

Hallettim sağ olun çok yardımınız dokundu :))

Yeni konular

Geri
Yukarı