i3 4170 sisteme ekran kartı önerisi

Bu sistem ile PUBG akıcı oynayabilir miyim acaba ? İşlemcim beni korkutuyor. :(
Sorun yaşamazsın işlemcin ölmedi. Orta ayarda seni mutlu edecektir.
Sorun yaşamazsın işlemcin ölmedi. Orta ayarda seni mutlu edecektir.
Son olarak pubg optimizasyon özürlü oyun olduğunda orta ayarda yazdım. Yoksa 1050ti veya 1060 arasındaki kartlar ile high da bir çok oyunu açarsın.

Son düzenleme:
Oyun tam bir saçmalık. Buna benzer oyunlarda böyle bir FPS düşüşü meydana gelmiyor. Nasıl bir oyun motoru kullanmışlarsa PC inanılmaz şekilde taklaya geliyor. Normalde görsellere baktığınızda bence PUBG çok da başarılı değil. GTA V de daha başarılı grafikler var. Açık dünya sayabiliriz ikisinide istediğimiz yöne gidebiliyoruz sonuçta. Ama optimizasyon sorunu var maalesef PUBG oyununda.
1538262007658.png

İşlemcin GTX 750 ti ve GTX 1050 için bence yeterli. Ancak ileride çıkacak şeyler için birşey söylemek zor. 1150 pin bir anakartın var buna uygun. Elindeki işlemcinin 2. el fiyatlarına baktım 425 TL gibi bir fiyattan satılıyor.
Sende bu işlemciyi satıp daha üst düzey olan bir işlemci alabilirsin 425 TL nin üzerine işlemci için ne kadar koyabileceğini söylersen senin için araştırabilirim. Bunun dışında eğer işlemcini yükseltmeyi düşünürsen GTX 1050 ti öneririm. Yok bu işlemci ile devam dersen de GTX 750 ti işini görecektir.

Oyun tam bir saçmalık. Buna benzer oyunlarda böyle bir FPS düşüşü meydana gelmiyor. Nasıl bir oyun motoru kullanmışlarsa PC inanılmaz şekilde taklaya geliyor. Normalde görsellere baktığınızda bence PUBG çok da başarılı değil. GTA V de daha başarılı grafikler var. Açık dünya sayabiliriz ikisinide istediğimiz yöne gidebiliyoruz sonuçta. Ama optimizasyon sorunu var maalesef PUBG oyununda.
Eki Görüntüle 334316
İşlemcin GTX 750 ti ve GTX 1050 için bence yeterli. Ancak ileride çıkacak şeyler için birşey söylemek zor. 1150 pin bir anakartın var buna uygun. Elindeki işlemcinin 2. el fiyatlarına baktım 425 TL gibi bir fiyattan satılıyor.
Sende bu işlemciyi satıp daha üst düzey olan bir işlemci alabilirsin 425 TL nin üzerine işlemci için ne kadar koyabileceğini söylersen senin için araştırabilirim. Bunun dışında eğer işlemcini yükseltmeyi düşünürsen GTX 1050 ti öneririm. Yok bu işlemci ile devam dersen de GTX 750 ti işini görecektir.
Teşekkür ederim ama maalesef ekonomik olarak sıkışık durumdayım. Yeni bir işlemci alamam maalesef. Mecbur GTX1050 yada GTX750 ti ile devam edeceğim. Youtube'da izledigim test videolarına göre GTX1050 ti bu islemci ile darboğazlık yapıyor. GTX1050'nin bu işlemci ile performansı daha iyiydi. Vatan Bilgisayar'da şuan 780 tl. Muhtemelen onu alacağım.

Teşekkür ederim
Ne demek rica ederim.
ama maalesef ekonomik olarak sıkışık durumdayım. Mecbur GTX1050 yada GTX750 ti ile devam edeceğim.
Herkes aynı durumda açıkçası ben de ince eleyip sık dokuyorum herşeyi 3 haftadır 4GB 2. el RAM bakıyorum. Acele edersem para kaybederim diye. Bıraktım akışına herşeyi :ROFL:
Youtube'da izledigim test videolarına göre GTX1050 ti bu islemci ile darboğazlık yapıyor.
GTX1050 ti önermedim o yüzden eğer işlemciyi değiştirirseniz önereceğim dedim.
GTX1050'nin bu işlemci ile performansı daha iyiydi. Vatan Bilgisayar'da şuan 780 tl. Muhtemelen onu alacağım.
Ben Vatandan alma taraftar değilim. Ama son zamanlarda yaptığı indirimle 1. sırada şu an daha ucuzu da yok. 780 TL olarak tabir ettiğin ekran kartı sanırım MSI GTX 1050. Normalde low profile ekran kartlarını önermem ama MSI ' ın bu serisi gerçekten çok iyi test videolarını falan izlersen sende göreceksin. 780 TL şu an 128 $ civarı.
Aynı ürün amazonda daha ucuz çıktı bu arada Amazon türkiye MSI GTX 1050. 8TL gibi bir kargo ücreti vermeyi kabul edersen ertesi gün ürün eline ulaşıyor. Bence fevkalade bir çalışma 753 TL ye geliyor. Seçim tabi ki senin. :kıkırda:
İyi günlerde kullanın.

Ne demek rica ederim.

Herkes aynı durumda açıkçası ben de ince eleyip sık dokuyorum herşeyi 3 haftadır 4GB 2. el RAM bakıyorum. Acele edersem para kaybederim diye. Bıraktım akışına herşeyi :ROFL:

GTX1050 ti önermedim o yüzden eğer işlemciyi değiştirirseniz önereceğim dedim.

Ben Vatandan alma taraftar değilim. Ama son zamanlarda yaptığı indirimle 1. sırada şu an daha ucuzu da yok. 780 TL olarak tabir ettiğin ekran kartı sanırım MSI GTX 1050. Normalde low profile ekran kartlarını önermem ama MSI ' ın bu serisi gerçekten çok iyi test videolarını falan izlersen sende göreceksin. 780 TL şu an 128 $ civarı.
Aynı ürün amazonda daha ucuz çıktı bu arada Amazon türkiye MSI GTX 1050. 8TL gibi bir kargo ücreti vermeyi kabul edersen ertesi gün ürün eline ulaşıyor. Bence fevkalade bir çalışma 753 TL ye geliyor. Seçim tabi ki senin. :kıkırda:
İyi günlerde kullanın.
Çok teşekkürler. İyi akşamlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı