i3 4170 ve GTX 750 Ti sisteme PSU önerisi

Oyunlarda çizgi yapıyor. Mesela Hitman Absolution oynuyorum normal ayarda çok güzel oynanıyor ama ultrada 60 FPS alıyor fakat ekranda çizgiler çıkıyor. Sorunun PSU olduğunu zannediyorum. Doğru mu? Doğruysa PSU linki atabilirsiniz. Bu arada ekran kartım 6 pin güç girişi istiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekranda çizgi oluyor demiştiniz. Fotoğrafını atar mısınız?
ekran görüntüsünü çekiyorum ama fotoğrafta çizgiler çıkmıyor bide bu güç kaynağını ilk aldığımda fortniteda orta ayarda 100 fps civarı alıyordum ama şuan düşükde 50 civari bunun sebebi güç kaynağı bence o güç kaynaklarından hangisi en iyisi

ekran görüntüsünü çekiyorum ama fotoğrafta çizgiler çıkmıyor bide bu güç kaynağını ilk aldığımda fortniteda orta ayarda 100 fps civarı alıyordum ama şuan düşükde 50 civari bunun sebebi güç kaynağı bence o güç kaynaklarından hangisi en iyisi
Fotoğraf çeksenize.

Hayır güç kaynağından kaynaklanmıyor düşük ayarlara aldığınız için işlemcinize yükleniyor o yüzden FPS'niz düşük kalıyor, Grafik ayarlarını yükseltip deneyin olmadı Coolor Master V3 400W alabilirsiniz.
Corsaır Rps0100 Vs450 450 Power Supply - n11.com ALMAYI DÜŞÜNDÜĞÜM GÜÇ KAYNAĞI BU SİZCE UYGUNMUDUR
Bİ DK HEMEN FOTOGRAF ÇEKİYORUM
PSU'yu alabilirsiniz.

FOTOĞRAFTA ÇIKMIYOR ÇİZGİLER
Hayır güç kaynağından kaynaklanmıyor düşük ayarlara aldığınız için işlemcinize yükleniyor o yüzden FPS'niz düşük kalıyor, Grafik ayarlarını yükseltip deneyin olmadı Coolor Master V3 400W alabilirsiniz.

PSU'yu alabilirsiniz.
Coolor Master V3 400W Mİ YOKSA
CORSAIR RPS0100 VS450 450 POWER SUPPLY MI

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı