i3 5005U ile Windows 10 performansı

swosh

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, aşağıda belirttiğim sistemde normalde Valorant ve GTA 5 oynanıyordu Valorant'ta 60 FPS falan alabiliyordum, fakat Valorant Windows 7 için desteği kesince oynayamaz oldum, oynamak istiyorum fakat bilgisayar Windows 10'da Windows 7'nin performansını verebilir mi? Yanıtlar için şimdiden teşekkürler.

Sistem;

8 GB RAM (2x4)
i3-5005U 2.00 GHz CPU.
Intel HD Graphics 5500.

Son düzenleyen: Moderatör:
Destekler ama bence Windows 10'a geçme performans düser Windows 8'e geçebilirsin benim de eskiden buna yakın bir sistemim vardı Windows 10'u önermem Windows 10 hem RAM'ı çok kullanıyor hem işlemciyi yani Windows 8.1'e veya Windows 8'e geçmeni öneririm.

Merhaba, aşağıda belirttiğim sistemde normalde Valorant ve GTA 5 oynanıyordu Valorant'ta 60 FPS falan alabiliyordum, fakat Valorant Windows 7 için desteği kesince oynayamaz oldum, oynamak istiyorum fakat bilgisayar Windows 10'da Windows 7'nin performansını verebilir mi? Yanıtlar için şimdiden teşekkürler.

Sistem;

8 GB RAM (2x4)
i3-5005U 2.00 GHz CPU.
Intel HD Graphics 5500.

Windows 10 kullanabilmek için parçalarının biraz daha iyi olması lazım şu anda çalışmasına çalışır ama hem işlemcini hem RAM'lerini fazla kullanır Windows 8 yaparsanız sizin için daha iyi olur.

Windows 8'i çok denedim fakat sürekli oyunlarda mavi ekran veriyordu, o yüzden geçmedim. Teşekkürler yanıtlar için.

Geri
Yukarı