i3 5005U sistemde Assassin's Creed 2 kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

PaRaDoKs

Hectopat
Daha fazla  
RAM
4gb
Ekran kartı
intel hd graphics 5500
İşlemci
intel core i3 5005U
Sistemim çok iyi değil hatta hiç iyi değil fakat yine de AC: 2 oyununu rahatça oynarım sanıyordum ama oynarken çok zorluk çekiyorum. Grafikler ve çözünürlük en düşükte ve aynı zamanda oyun tam ekran olmuyor, aldığım averaj FPS değeri 24.

Sistemim çok iyi değil hatta hiç iyi değil fakat yine de AC: 2 oyununu rahatça oynarım sanıyordum ama oynarken çok zorluk çekiyorum. Grafikler ve çözünürlük en düşükte ve aynı zamanda oyun tam ekran olmuyor, aldığım averaj FPS değeri 24.

AC 2 de optimizasyon sorunları var diye biliyorum ben. İnternetten bakabilirsiniz AC 2 FPS Fix'lerine.

Kanka bu oyun optimizasyon tarafında kötü bunun yerine Brotherhood oynayabilirsin onu hikayesi bence daha güzel ve optimizasyonu iyi düşük sisteme alırsan bir sıkıntı olmaz diye düşünüyorum hem oyun orijinal mi?

Oyun mu zor? Çoğu eski oyunu oynar bu sistem ile. Pixel ile sınırlandırma yapmayın lütfen. Eski de olsa oynattığı oyunlar var.
ekran kartı bile yok. oyun zor bu alette. anca pixel oyunları belki.
@PaRaDoKs AC 2'de optimizasyon sorunu var normal kasması diye düşünüyorum.

O oyun benim sistemimde de kasıyor(RX 580 İ5-4590). Oyun açıkken görev yöneticisini aç ayrıntılara gel oyunu bul ve benzeşmeyi ayarla kısmından işlem benzeşmesini CPU 0 ve CPU 1 olarak seç sadece.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı