i3 5010U sisteme Hackintosh macOS Big Sur nasıl kurulur?

Sistem maksimum Monterey destekliyor, HDD olduğu için yavaşlıklar olacaktır. Apple servisleri için SMBIOS değiştirmeniz yeterli. Bir de Wi-Fi ve Ethernet kartı modellerini belirtir misiniz?

Sistem maksimum Monterey destekliyor, HDD olduğu için yavaşlıklar olacaktır. Apple servisleri için SMBIOS değiştirmeniz yeterli. Bir de Wi-Fi ve Ethernet kartı modellerini belirtir misiniz?
Hocam işlemcinin maksimum Big Sur desteklediğini sanıyordum. İlginç. Yama ile mi Monterey destekliyor yoksa normal şartlar altında mı?

Son durum nedir hocam?

Öncelikle günaydın. macOS dosyası dün 10GB'lerde falan durdu yüklenmedi bende sabah yaparım dedim bir 5dakikaya macOS dosyasını tekrardan indireceğim.

Merhaba RAW dosyası yüklendi şimdi ne yapmalıyım.

Hocam RAW dosyasını 16 GB flash'ıma yazdırdım bir de ne olur ne olmaz diye Windows 10 isosunuda ayrı bir Flash'a yazdırdım bilginize.

Bu Kext'i yeni sürümlerde önermiyorum. Geliştiricisi Kext'i geliştirmeyi bıraktı. Bunun yerine virtualsmc Kext'ini kullanmak daha iyi olacaktır.

Onu nereden bulabilirim?

Son düzenleme:
EFI'de hazır olarak işli geliyor zaten, siz configi ayarlayın yeter. Bir de Wi-Fi ve Ethernet kartı modelleri neydi?

Dosya Ekleri

• int-drvr.png
    int-drvr.png
    63,7 KB · Görüntüleme: 14

Geri
Yukarı