i3 5010U sisteme Hackintosh macOS Big Sur nasıl kurulur?

BrcmPatchRAM 2.6.4 sürümünde böyle bir girdi eklenmiş. Big sur ile BCM431142A0 kartı desteği geliştirildi. Teşekkürler lalithkota. (Improve compatibility with BCM43142A0 on macOS Big Sur "thx lalithkota") Yani bir ihtimal Wi-Fi kartınızın Big Sur'da çalışma ihtimali var.
Hocam BrcmPatchRAM sadece Bluetooth için diye biliyorum, Bluetooth çalışabilir belki ama Wi-Fi çalışmaz diye düşünüyorum.

Hocam brcmpatchram sadece Bluetooth için diye biliyorum, Bluetooth çalışabilir belki ama Wi-Fi çalışmaz diye düşünüyorum.

Yok ya yanlış biliyorsun hocam, desteklenen chip kartlarında Wi-Fi'da çalıştırıyor. Bu model içinde destek eklenmiş gözüküyor. Apple Broadcom kartlar dışında Brcmpatchram3 Kext'i kullanılması gerek. Yoksa Mac algılamıyor.

Yok ya yanlış biliyorsun hocam, desteklenen chip kartlarında Wi-Fi'da çalıştırıyor. Bu model içinde destek eklenmiş gözüküyor.

Şu an aşırı mutlu oldum çünkü Bluetooth lada çok işim var.

Bu arada ben şu anda sadece RAW dosyasını flaşa yazdırdım hani ondan sonra yapacağım adımları bana anlatırsanız sırayla çok mutlu olurum.

Şu an aşırı mutlu oldum çünkü Bluetooth lada çok işim var.

Bu arada ben şu anda sadece RAW dosyasını flaşa yazdırdım hani ondan sonra yapacağım adımları bana anlatırsanız sırayla çok mutlu olurum.
OpenCore EFI dosyasını USB belleğe atın. Sonra attığınız EFI klasörüne girin ve configler klasörünü bulun. Sisteminize uygun config dosyasının adını "config" olarak değiştirin ve /EFI/OC/ dizinine atın.

Nasıl yani forumda olan EFI klasörünü direk flaşa mı atacağım.

Big Sur mu yazdırdınız Monterey mi?

Big Sur.

OpenCore EFI dosyasını USB belleğe atın. Sonra attığınız EFI klasörüne girin ve Config'ler klasörünü bulun. Sisteminize uygun Config dosyasının adını "Config" olarak değiştirin ve /EFI/OC/ dizinine atın.

Sisteme uygun olup olmayanı nasıl bulacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı