i3 5015U Overclock Yapmak

yasirayhan1453

Centipat
Merhabalar Ben Laptopuma 8 GB RAM 240GB SSD takacağım ve İşlemciyi overclocklamak istiyorum. Overclock yapabileceğimizi nasıl anlarız? Şimdiden teşekkürler :)

Laptopun Özellikleri:
İşlemci: i3 5015U
RAM: 4 GB
HDD: 500GB
Ekran kartı: 920M 2 GB

Merhabalar Ben Laptopuma 8 GB RAM 240GB SSD takacağım ve İşlemciyi overclocklamak istiyorum. Overclock yapabileceğimizi nasıl anlarız? Şimdiden teşekkürler :)

Laptopun Özellikleri:
İşlemci: i3 5015U
RAM: 4 GB
HDD: 500GB
Ekran kartı: 920M 2 GB
İntel'in sonunda K ibaresi olmayan işlemcileri OverClock edilemiyor.

U seri işlemciler güç tasarrufu amaçlanarak üretilmiştir. Sizin O.C yapmanız daha fazla ısı artışı ve CPU bazlı drop yaşamanızdan başka bir şeye yaramaz. O.C de yapamazsınız zaten.

3 yıllık zaten 1 yıl sonra pc alacağım biraz daha oyunlarda idare etmesini istiyorum
Bilgisayar hızlandırma yapabilirsiniz. Ekran kartı denetim masasından her şeyi en düşüğe alın. Razer Cortex gibi FPS arttıran programlar kullanın. Bilgisayara sık sık bakım yapın. 1 yıl idare edersiniz.

d
Bilgisayar hızlandırma yapabilirsiniz. Ekran kartı denetim masasından her şeyi en düşüğe alın. Razer Cortex gibi FPS arttıran programlar kullanın. Bilgisayara sık sık bakım yapın. 1 yıl idare edersiniz.
ediğim gibi zaten ram 12 olucak ssd de takıcam tekk istediğim total war oyunlarını açması ve cs go gta 5 gibi oyunlar inş açar :)

Geri
Yukarı