i3-530 sisteme Windows 7 yüklemek performans farkı yaratır mı?

Q8400 kullanıyordum WIN7/8/8.1/10 arasında optimum performansı 8.1'de aldım denemenizi öneririm.
Arkadaşın sistemi zaten Windows 8.1. Konuyu doğru okumanızı öneririm.

Windows 10'un hafifletilmiş / modlanmış versiyonları mevcut. Muhtemelen kullanmayacağınız bir sürü ıvır, zıvır çıkartılmış versiyonlar. Araştırıp bulabilirsiniz.

Windows 10'un hafifletilmiş / modlanmış versiyonları mevcut. Muhtemelen kullanmayacağınız bir sürü ıvır, zıvır çıkartılmış versiyonlar. Araştırıp bulabilirsiniz.

Evet başlangıçtaki gereksiz uygulamaların falan kodları siliniyor galiba görmüştüm ama ne kadar güvenli acaba.

Windows 10 LTSC sürümünden bahsediyorsunuz sanırsam.
Evet başlangıçtaki gereksiz uygulamaların falan kodları siliniyor galiba görmüştüm ama ne kadar güvenli acaba.
Kullanıyorum gayet güvenilir

Ayrıca korsan olmuyor mu farklı yerden alıyoruz ya.

Ben Microsoft'un sitesinden indiriyorum, crackleme işlemi farklı onu diyorsanız.

Dediğimiz farklı 3.şahıslar tarafından gereksiz uygulamalar (Skype, internet Explorer, posta, haber, hava durumu) siliniyor.

Antifreez kulanıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…