i3-530 sisteme Windows 7 yüklemek performans farkı yaratır mı?

Grknn

Picopat
Win 8.1 kral > hepsi.
Win 7 kesinlikle kullanılmaz sorun çıkartıyor artık emekli olmalı Win 10 ise düşük istemler için kesinlikle eziyet lakin Windows 8.1 performansı düşük sistem için kesinlikle harika. Not: Denendi.

northbridge

Picopat
Windows 10'un hafifletilmiş / modlanmış versiyonları mevcut. Muhtemelen kullanmayacağınız bir sürü ıvır, zıvır çıkartılmış versiyonlar. Araştırıp bulabilirsiniz.

Grknn

Picopat
Windows 10'un hafifletilmiş / modlanmış versiyonları mevcut. Muhtemelen kullanmayacağınız bir sürü ıvır, zıvır çıkartılmış versiyonlar. Araştırıp bulabilirsiniz.

Evet başlangıçtaki gereksiz uygulamaların falan kodları siliniyor galiba görmüştüm ama ne kadar güvenli acaba.

EXPERT

Hectopat
Windows 10 LTSC sürümünden bahsediyorsunuz sanırsam.
Evet başlangıçtaki gereksiz uygulamaların falan kodları siliniyor galiba görmüştüm ama ne kadar güvenli acaba.
Kullanıyorum gayet güvenilir :D

Grknn

Picopat
Ayrıca korsan olmuyor mu farklı yerden alıyoruz ya.

Grknn

Picopat
Ben Microsoft'un sitesinden indiriyorum, crackleme işlemi farklı onu diyorsanız.

Dediğimiz farklı 3.şahıslar tarafından gereksiz uygulamalar (Skype, internet Explorer, posta, haber, hava durumu) siliniyor.

Yeni konular

Yukarı