i3 540 için ekran kartı önerisi

Attığım kartların hepsinin pin girişine ihtiyacı olmayan sadece PCI-E slotundan beslenen modelleri var ve 300W ile sorun olmaz.
İşlemcine gelirsek, ben Core 2 duo, Quad, İ3 2.,3. Nesil kullandım aşağı yukarı tahminini söylüyorum beslemez diye düşünüyorum. Sen dediğim kartları kullan onlarda senin işini görür GTA V, CS:GO, LOL, PUBG Lite oynayabilecek güçte kartlar bunlar ama senin işlemcin ve RAM' in yetersiz.
Fortnite, Apex Steam PUBG gibi güçlü oyunları da zaten 750Tİ' da da oynayamazsın yine sistemin zayıf diye.
evet haklısın ama alabileceği gösteren videoyu görünce bende öyle düşündüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zaten ben söylediğin oyunların hiçbirini oynamıyorum.CS:GO,Rocket League,GTA 5(singleplayer),FİFA gibi oyunları oynamayı düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı