i3 540 Sisteme Windows 10 yüklenir mi?

Windows 10 kuracaksanız SSD almanızı öneririm.

Maalesef ki gönüller HDD'ye razı değil ama mecburiyetten... Bütçem yok. Olsa direkt SSD'ye geçeceğim.

Eski olan oyunların çoğunu oynayabilirsin 2015'in aşağısı olanlar, Windows 10 yaparsan daha iyi performans alırsın.

Hocam yazmayı unutmuşum... Benim anakartım maximum Windows 7 destekliyor. Yani elbette Windows 10 kurulur ancak driverları desteklemiyor... (anakart RAID sürücüleri gibi.)

Teşekkürler yanıt için...

Açar ama 1.16.5 üstünü açacağını sanmıyorum.

Zaten hocam bende açıkçası 1.16.5 üstü açacağını zannetmiyorum.

Kurulur ama şahsen tavsiye etmiyorum. Güçlü bir sistem olmadığı için Windows 8.1, 7 ya da gözünüze hitap edecek bir linux distrosu kurmanız daha mantıklı olacaktır.

Kurulur ama şahsen tavsiye etmiyorum. Güçlü bir sistem olmadığı için Windows 8.1, 7 ya da gözünüze hitap edecek bir Linux distrosu kurmanız daha mantıklı olacaktır.

Teşekkürler yanıt için...

Sistem özellikleri yukarıda yazıyor… Böyle bir sisteme Windows 10 yüklenir mi? Yüklenirse hangi sürüm veya hangi yapımı yüklenir? Yazarsanız sevinirim…
Eğer ekran kartı yetmez der iseniz elimde NVIDIA GeForce 210 1GB 32 Bit'lik bir kart var. Onu da takabilirim.

Bayağı zorlanır benim gibi LTSC veya modlanmış işletim sistemlerini kullanablilrsiniz

Bayağı zorlanır benim gibi LTSC veya modlanmış işletim sistemlerini kullanablilrsiniz

Modlanmış işletim sistemi kullanmayı çok fazla düşünmüyorum ancak Windows 7 Home Premium düşünebilirim.

Geri
Yukarı