i3 540 sisteme yükseltme

ferhat akyiğit

Decapat
Bilgisayarım yaklaşık 9 senelik ve artık donma sorunları var. Ekran kartını yenilemek istiyorum. Önerir misiniz? Ve ayrıca bilgisayar sistemi de önerirseniz sevinirim.

Adsız.png
Adsızq.png

Son düzenleyen: Moderatör:
O sisteme upgrade yapılmaz. Bildiğim kadarıyla anakartınız sadece ilk nesil i5-i3-i7 destekliyor. Anakartıda satıp H61 serisi anakart ile İ5 3470 alabilirsiniz. Oyun oynamak istiyorsanız ise 750 ti alabilirsiniz. Sistem daha iyi olur. 3 GB RAM'i de 6 veya 8 yaparsanız memnun kalırsınız.

Bütçeniz ne kadar?
Yaklaşık 3 bin lira. Aslında tamamen degistirmekte istiyorum. Fakat biraz dolari bekliyorum.
O sisteme upgrade yapılmaz. Bildiğim kadarıyla anakartınız sadece ilk nesil i5-i3-i7 destekliyor. Anakartıda satıp H61 serisi anakart ile İ5 3470 alabilirsiniz. Oyun oynamak istiyorsanız ise 750 ti alabilirsiniz. Sistem daha iyi olur. 3 GB RAM'i de 6 veya 8 yaparsanız memnun kalırsınız.
Anladım sagolun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı