i3 540 ve GTX 750 Ti darboğaz yapar mı?

@ZerefDragneel İşlemciniz bir tık darboğaz yaşatabilir. GET ile X3440 öneririm ben size. 4 çekirdekli ve 8 iş parçacıklı efsane bir işlemci. Overclock ile 3.5 GHz civarına çıkartırsanız ileride GTX 1650 Super dahi besleyebilirsiniz. Şimdilik elinizde stok soğutucu varsa ve değiştirmeyi düşünmüyorsanız 3.2 GHz'e kadar voltajsız overclock yapabilirsiniz.

İntel Xeon X3440 işlemci 1156 pin soket - İşlemci ve Tüm Masaüstü Bilgisayar Parçaları sahibinden.com'da - 886100312

@ZerefDragneel işlemciniz bir tık darboğaz yaşatabilir. GET ile X3440 öneririm ben size. 4 çekirdekli ve 8 iş parçacıklı efsane bir işlemci. Overclock ile 3.5 GHz civarına çıkartırsanız ileride GTX 1650 Super dahi besleyebilirsiniz. Şimdilik elinizde stok soğutucu varsa ve değiştirmeyi düşünmüyorsanız 3.2 GHz'e kadar voltajsız overclock yapabilirsiniz.

İntel Xeon X3440 işlemci 1156 pin soket - İşlemci ve Tüm Masaüstü Bilgisayar Parçaları sahibinden.com'da - 886100312

2. el bir şey almak istemiyorum ya 0 alacağım ama işte Power Supply'da her şekilde almam gerekiyor inat 280'lik bir Power Supply var ekran kartını alırsam yine Power Supply almam lazım kaçış yok sanırım :D peki R7 250X kaldırabilir mi işlemcim.

2. el bir şey almak istemiyorum ya 0 alacağım ama işte Power Supply'da her şekilde almam gerekiyor inat 280'lik bir Power Supply var ekran kartını alırsam yine Power Supply almam lazım kaçış yok sanırım :D peki R7 250X kaldırabilir mi işlemcim.

Sıfır birinci nesil işlemci bulamazsınız ki. Ben size GET ilan attım. Bu satıcıdan ben de aynı ürünü aldım. Güvenilir bir satıcı merak etmeyin. Zaten GET ile aldığınız için dolandırılma riskiniz yok. Güç kaynağınızın marka modeli nedir?

Sıfır birinci nesil işlemci bulamazsınız ki. Ben size GET ilan attım. Bu satıcıdan ben de aynı ürünü aldım. Güvenilir bir satıcı merak etmeyin. Zaten GET ile aldığınız için dolandırılma riskiniz yok. Güç kaynağınızın marka modeli nedir?

Codegen normalde benim bilgisayarım marka ama 5 yıl önce bir bilgisayarsıya götürüp özelliklerini arttırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı