i3 540 ve R7 370 Darboğaz ?

Çok saol yardım ettiğin için 2-3 güne alıcam dediklerini tekrar ulaşırım sana.Bu arada ram 4 gb yeterlimi sence yoksa 6 gb yapmam gerekirmi işlemci ve anakart aldıktan sonra ?

Bu sistem ile kasma Fps sorunları yaşaman normal. Biraz fazla yazşıyorsun.

Bu sistemi Upgrade etmeni tavsiye etmem.

Bu arada Ramların hakkında bilgi verir misin?

Ramm'lerim 4 gb Upgrade ettim sayılır saten İşlemci fanı soğutucu aldım.Yeni aldığım ekran kartı eski kasama sığmadı yeni kasayla psu aldım 600 waat bir tek anakart ve işlemcim kaldı .

Ramlarının Marka ve Modelini belirtirsen İşlemci ve Anakart önerisi yapabilirim.
Ayrıca PSU Marka model.

Ve bütçeni belirtirsen ona göre öneri yapabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe 150 200 tl arası ELIXIR 4GB DDR3 1333 Mhz miş yeni ögrendim bende .

Gerekirse Ramm alırım uymaz ise .

Ardaşımızın işlemcisi 1156 neye göre bunu öneriyorsunuz?

Hayır sadece anakart 170 200 tl arası gayet iyi anakartlar var alıcagım işlemciye göre.

Foxconn H55MXV-LE Socket 1156 Intel H55 DDR3 Anakart Fiyatı Bu anakart uyumlu işlemcinle ama bu markayı önermem ben başkada ürün bulamadım. O işlemci ile performans almazsın bu kesin birşey.

Yeni İşlemci ve uyumlu anakart al daha iyi. O zamana kadarda böyle idare et derim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Saten diyorum ki yukarda işlemci alıcam karar verdim 4460 i5 işlemci anakart'a karar veremedim. Varsa yardım etsin diye dedim 150 200 tl işlemci hariç olan para .Oyüzden arkadaş o anakartı tavsiye etti.

Sen olayı baya yanlış anladın galiba.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı