i3 550 vs i3 3210

Bütçe
150
Son düzenleme:
Intel HM55 işte.
Ona takabileceğiniz iyi bir işlemci yok.
i7-620M olabilir.
Düşük bir ihtimal i7-840qm...

Hayır...
1156 pin masaüstü/sunucu işlemcileri unutun.

Bütçeme bakarak yorum yaparsan sevinirim. 2.el 4 çekirdek işlemci var mıdır anakarta uygun illa i7 olmasına gerek yok şu anki işlemcimden iyi performans versin yeter.

Letgo'dan bakiyorum bafra/samsun

Son düzenleme:
Bütçeme bakarak yorum yaparsan sevinirim. 2.el 4 çekirdek işlemci var mıdır anakarta uygun illa i7 olmasına gerek yok şu anki işlemcimden iyi performans versin yeter.

Letgo'dan bakiyorum bafra/samsun
O anakarta yok malesef.
Sistemi satıp üzerine biraz koyarak bütçenize göre bir sistem alabilirsiniz.

O anakarta yok maalesef.
Sistemi satıp üzerine biraz koyarak bütçenize göre bir sistem alabilirsiniz.

Anladım sağ olun şimdi son olarak i3 550 ve i3 3210 takılmiyor değil mi takılmiyorsa bilgisiyarı hızlandırmak için ne yapmam gerekir 4 GB RAM'im var üstüne bir tane daha mı 4 GB almam gerekir yoksa 512 MB ekran kartını geliştirmemmi gerekir.

Anladım sağ olun şimdi son olarak i3 550 ve i3 3210 takılmiyor değil mi takılmiyorsa bilgisiyarı hızlandırmak için ne yapmam gerekir 4 GB RAM'im var üstüne bir tane daha mı 4 GB almam gerekir yoksa 512 MB ekran kartını geliştirmemmi gerekir.
Ekran kartı al RAM'i 8 yap uçsun. Bir de SSD al.

Amaç nedir?
Android kurup mobil uygulamalardan, oyunlardan yararlanmayı düşünür müsünüz?
www.android-x86.org sitesinden bilgisayar için Android'e bakıp isterseniz kurabilirsiniz.
Şuradan da Android 9'u indirebilirsiniz:

Ekran kartı al RAM'i 8 yap uçsun. Bir de SSD al.
tamamdır önceliğim ram ve ekran kartı ssdler şuan alamam çok pahalı
Amaç nedir?
Android kurup mobil uygulamalardan, oyunlardan yararlanmayı düşünür müsünüz?
www.android-x86.org sitesinden bilgisayar için Android'e bakıp isterseniz indirebilirsiniz.
Şuradan da Android 9'u indirebilirsiniz:

Android oyunlar oynamaya çalışmiyorum CS:GO Valorant oynamak istiyorum.

tamamdır önceliğim ram ve ekran kartı ssdler şuan alamam çok pahalı

Android oyunlar oynamaya çalışmiyorum CS:GO Valorant oynamak istiyorum.
O bir HD 5750 veya R7 240 üstüne RAM ve SSD çek.

Geri
Yukarı