i3 560 sistemde Valorant oynanır mı?

@d4mann 12 yaşınızdasınız bizim yaşımıza geldiğinizde keşke almasaydım diyeceksiniz çok iyi biliyorum.

Hayır 13'e girdim. Ben bu zamana kadar Pentium E2160 256MB ekran kartı kullandım artık bıktım bendebilirim almamasını fakat bütçem buna yetti 1000 TL'yi 2 yıla bakın bir zamanda biriktirdim.

Hayır 13'e girdim. Ben bu zamana kadar Pentium E2160 256MB ekran kartı kullandım artık bıktım bendebilirim almamasını fakat bütçem buna yetti 1000 TL'yi 2 yıla bakın bir zamanda biriktirdim.

Elinizdeki sistemi satın o linktekini alın ciddi söylüyorum. Valorant'tan 30 FPS değil sabit 75FPS alırsınız hatta 100 FPS bile alırsınız.

Hocam umarım konu troll dür yoksa hayatımda gördüğüm laftan anlamaz insansınız. Hayatta böyle yaşamaya devam.

Hayır gerçek param buna yetti diyorum Valorant'ımı 40 FPS oynatsın bana yeter.
Elinizdeki sistemi satın o linktekini alın ciddi söylüyorum. Valorant'tan 30 FPS değil sabit 75FPS alırsınız hatta 100 FPS bile alırsınız.

Bütçe 1000 TL ve o 1900 TL ve ben ankaradayım o Çorum.[

Hayır gerçek param buna yetti diyorum Valorant'ı 40 FPS oynatsın bana yeter.

Hocam ekran kartını VRAM boyutu veya veri yolu değil de modele göre söyleseniz daha iyi olurdu. Ayrıca fiyatı epey bir kazık, o parayla o sistemi 2-3 kere falan alırsın. Paramı çöpe atarım daha iyi.

Harbi kazıklanırsınız. Daha iyi bir sistem toplanabilir o paraya.

Yeni konular

Geri
Yukarı