i3 560 Sisteme Windows 10 kurulur mu?

Windows 10, 11'e kıyasla daha yavaş çalışıyor deneyimlediğime göre. Windows 11'in tüm güncellemeleri yapılmış 8.1'den bile hızlı çalıştığını söyleyebilirim. Sadece RAM kullanımı biraz dert olabilir. Basit oyunlar oynanacaksa ki bu sistemle zaten muhtemelen öyle yapılacak, RAM muhtemelen yetecektir.

Günlük kullanımda size katılıyorum gayet güzel çalışır ama orta oyunlarda sıkıntı çıkarabilir.

Günlük kullanımda size katılıyorum gayet güzel çalışır ama orta oyunlarda sıkıntı çıkarabilir.
4GB RAM ile oyun oynamasın zaten.

Son sayfaya bak.
Az önce ölücüler hakkında konusmuyor muyduk ya senle :D
Aynen forum böyle :D

4 GB RAM ile oyun oynamasın zaten.

Son sayfaya bak.

4 GB RAM ile 4 senem geçti ortalama oyundan kastım Minecraft ETS Roblox vb.

Günlük kullanımda size katılıyorum, gayet güzel çalışır ama orta oyunlarda sıkıntı çıkarabilir.
Bu sistemle orta seviyede bir oyun oynamak zor zaten. Muhtemelen eski oyunları veya pek grafikli olmayan Among Us tarzı oyunları çalıştırabilir. Sanırım benim sistem konu sahibinden daha kötü. Bir de düzgün çalışmayan HDD vb. eklenince zaten her türlü daha kötü oluyor. Rahatlıkla kullanılıyor açıkçası. Ben konu sahibinin daha da az problem yaşayacağını düşünüyorum. İdare etmeyi bilen birisi rahatlıkla kullanır bu tarz eski sistemler ile Windows 11'i. Fakat hiç sorun olmasın, her şey tıkırında olsun deniyorsa 8.1 daha iyi olur. Ben 8.1'in kullanışsızlığı yüzünden 11'e geçtim. Tasarım da önemli bir etken oldu tabii.

Bu sistemle orta seviyede bir oyun oynamak zor zaten. Muhtemelen eski oyunları veya pek grafikli olmayan Among Us tarzı oyunları çalıştırabilir. Sanırım benim sistem konu sahibinden daha kötü. Bir de düzgün çalışmayan HDD vb. eklenince zaten her türlü daha kötü oluyor. Rahatlıkla kullanılıyor açıkçası. Ben konu sahibinin daha da az problem yaşayacağını düşünüyorum. İdare etmeyi bilen birisi rahatlıkla kullanır bu tarz eski sistemler ile Windows 11'i. Fakat hiç sorun olmasın, her şey tıkırında olsun deniyorsa 8.1 daha iyi olur. Ben 8.1'in kullanışsızlığı yüzünden 11'e geçtim. Tasarım da önemli bir etken oldu tabii.

Doğrudur hocam bende birçok Windows sürümü kullandım 11'i hiç denemedim bir gün deneyeceğim konu sahibi günlük işlerde kullanacak ise sistemi 11 olabilir.

Son olarak eklemek isterim. Windows 11'de 4 GB RAM, E8400, HDD ve HD 5450 ile görselde bırakacağım oyunları oynuyorum.
1643328257057.png

Bu oyunlarda RAM hiçbir sorun olmuyor. Windows ile alakası olmayan sistemin yetmemesinden dolayı olan düşük performans dışında da bir kaybı olmadı bana Windows 11'in bu oyunlarda. Biraz fikir oluşması için attım.
ETS 2 hariç hepsi düşük seviye oyunlar zaten. Minecraft'ın 1.13 ve sonrası sürümleri de zorlayabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı