i3 560 Sisteme Windows 8.1 kurulur mu?

• Konuyu başlatan gLock0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 439
Kullanılır, bence 7'den her türlü daha iyi. Ben M380, 2540M, E1-2100, N3710, I2 Duo gibi PC'lerde hep 8.1 kullandım.

Not: Arkadaşın bence imkanı olunca SSD'ye geçmeli. Geçen gün 2. PC'yi kullandım, HDD cidden işkence gibi. Ama alışınca kullanılıyor, özellikle 8.1 ile birlikte :)

Sizinkinden daha kötü ama zamanının amiral sınıfı bir dizüstünde kullanıyorum. Sonuçlar gerçekten çok iyi.

Kullandığım sürümü kurmanızı tavsiye ederim. Gerekli optimizasyon işlemlerini yapın ve gereksiz hizmetleri kapatın.

1646519644132.png

Sizinkinden daha kötü ama zamanının amiral sınıfı bir dizüstünde kullanıyorum. Sonuçlar gerçekten çok iyi.

Kullandığım sürümü kurmanızı tavsiye ederim. Gerekli optimizasyon işlemlerini yapın ve gereksiz hizmetleri kapatın.

Eki Görüntüle 1323767

Hemen hemen aynı sisteme sahibiz. Benimki Core E7400.

Hemen hemen aynı sisteme sahibiz. Benimki Core e7400.

Benimkinden bir tık geride bir sistem. Ekran kartı var ise tadından yenmez!
Siz o işlemci ile Windows 10 ve 11 kullanabilirsiniz.
Windows 10 ve 11 görsel olarak sevmediğim için kullanmadım. Windows 11 ile oldukca akıcıydı.
Halihazırda çok daha güçlü ve seri bir Thinkpad dizüstü bilgisayarım var ama eski bir dizüstü ile takılamak nedense daha eğlenceli geliyor. Ha ha 🙃

d3456cd51b7d275fd71b55fd2045a299.png

Bütceniz el verirse X5460 almanızı tavsiye ederim. Güç farkı oldukça yüksek olacaktır. 😉

Son düzenleme:
Benimkinden bir tık geride bir sistem. Ekran kartı var ise tadından yenmez!
Siz o işlemci ile Windows 10 ve 11 kullanabilirsiniz.
Windows 10 ve 11 görsel olarak sevmediğim için kullanmadım. Windows 11 ile oldukca akıcıydı.
Halihazırda çok daha güçlü ve seri bir Thinkpad dizüstü bilgisayarım var ama eski bir dizüstü ile takılamak nedense daha eğlenceli geliyor. Ha ha 🙃

Eki Görüntüle 1323808

Bütceniz el verirse X5460 almanızı tavsiye ederim. Güç farkı oldukça yüksek olacaktır. 😉

:) Xeon'lar Türkiye'de 400'den aşağı değiller.

Geri
Yukarı