i3-6006U ve Radeon 530 Zula Düşük FPS

Kibar Feyzo

Hectopat
Daha fazla  
Zula'da kasma sorunları yaşıyorum. Tek isteğim 60 FPS oynamak, ayarlar 1024X768 ve minimum. En az 60 FPS oynamam gerektiğini düşünüyorum.

Sistemim: İ3-6006U, 4 GB 2133MHz, Radeon 530

RAM: 4GB

Laptop markam Lenovo Modeli ise V310 15ısk

Şimdiden teşekkürler.

Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler. : ')

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayarlari yukselt. Ne kadar yukseltirsen o kadar fazla FPS alirsin bu bilgisayarda. Sistemin az cok guclu oldugu icin zula gibi hafif bir oyunu dusuk ayarlarda oynayinca kendini kullanmiyor.

Ayarlari yukselt. Ne kadar yukseltirsen o kadar fazla FPS alirsin bu bilgisayarda. Sistemin az cok guclu oldugu icin zula gibi hafif bir oyunu dusuk ayarlarda oynayinca kendini kullanmiyor.
O kontrollü zaten ekran kertının %80 ini kullanıyor ayrıca GPU 1 yani radeon530 u kullanıyor İntel Gpu ise intel 520

Evet onu da denedim bu sefer 20 olan fps 10 a düştü. Bu arada ekleyeyim eskiden 60 fps alıyordum Laptopkullanıyorum ve markası lenovo.
O zaman laptop icin bakim zamani gelmis. Icini acmaniz gerekiyor fakat bilgili birisi ile yapin bu isi lutfen. Icini temizleyin ve termal macununu yenileyin.

Zula'da kasma sorunları yaşıyorum. Tek isteğim 60 FPS oynamak, ayarlar 1024X768 ve minimum. En az 60 FPS oynamam gerektiğini düşünüyorum.

Sistemim: İ3-6006U, 4 GB 2133MHz, Radeon 530

RAM: 4GB

Laptop markam Lenovo Modeli ise V310 15ısk

Şimdiden teşekkürler.

Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler. : ')
Readon Ayarlarına girip oyunu yüksek performansa aldınızmı ? Bu işlemi yapmadığınız zaman leptop otomatik olarak İntel HD'yi kullanır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı