i3 6098P & GTX 950 GTA 5 - Witcher 3 - Far Cry 4 Test

Bana kalırsa shadowplay gibi bir nimeti kullanarak videolarını çek. Yok denecek kadar az yük bindiriyor işlemci ve ekran kartına. Ve ayarları benim incelememdeki gibi yapıp Msaa yı 2x de ve ot kalitesini de high a alırsan gayet iyi bir kalite/performans alırsın. Birde arkadaşın dediği gibi OSD göstergesini büyütsen daha iyi olur. İmzam da OSD anlattığım rehber var bakabilirsin. Ve ekran kartını kaç MHz de çalıştırıyorsun? Eğer yapmıyorsan az O.C yapsan faydasını görürsün.
Gta5'de darboğaz var sanırım. Güle güle kullanın bu arada hayırlı olsun sisteminiz.
Aynı işlemciyi kullanıyorum. Darboğaz söz konusu değil. Zaten arkadaş yazmış arkada bir kaç uygulama açık değil diye. Ve oyun orjinal olmayabilir, güncel olmayabilir bunlarda bir etken.

Kardeşim GTA testinde FPS' yi göremedim de sen ortalamayı söyler misin?

60-70 FPS güzel kardeşim

Bana kalırsa shadowplay gibi bir nimeti kullanarak videolarını çek. Yok denecek kadar az yük bindiriyor işlemci ve ekran kartına. Ve ayarları benim incelememdeki gibi yapıp Msaa yı 2x de ve ot kalitesini de high a alırsan gayet iyi bir kalite/performans alırsın. Birde arkadaşın dediği gibi OSD göstergesini büyütsen daha iyi olur. İmzam da OSD anlattığım rehber var bakabilirsin. Ve ekran kartını kaç MHz de çalıştırıyorsun? Eğer yapmıyorsan az O.C yapsan faydasını görürsün.
Aynı işlemciyi kullanıyorum. Darboğaz söz konusu değil. Zaten arkadaş yazmış arkada bir kaç uygulama açık değil diye. Ve oyun orjinal olmayabilir, güncel olmayabilir bunlarda bir etken.

Aynen kardeşim. O chrome yok mu o chrome rami sömürüyor. Birde ben ekran kartı kullanımını genel yapmışım sadece oyun için değil. Oyun orjinal :) Gta 5'ide korsan oynayacak değiliz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı