i3-6098P sisteme Online oyun önerisi

Andromeda262

Hectopat
Arkadaşlar tek başıma oynayıp eğlenebileceğim Online oyun önerileriniz var mı? Sistemime göre bir oyun önerirseniz daha güzel olur. :)
işlemci: i3-6098P.
Ekran kartı: RX 460 4 GB O.C.
RAM: 8 GB.

Öncelikle işlemcin 2C 4T yani bazı oyunlarda dokuların geç yüklenmesi sorunu yaşayabilirsin!
Tek başına oynarsan Online oyunlarda bir zaman sonra canın sıkılacaktır çünkü Online oyunlarda bir arkadaşınla oynarsan daha fazla zevk alırsın, tek başına oynayınca bir zaman sonra canı sıkılıyor insanın.

Öncelikle işlemcin 2C 4T yani bazı oyunlarda dokuların geç yüklenmesi sorunu yaşayabilirsin!
Tek başına oynarsan Online oyunlarda bir zaman sonra canın sıkılacaktır çünkü Online oyunlarda bir arkadaşınla oynarsan daha fazla zevk alırsın, tek başına oynayınca bir zaman sonra canı sıkılıyor insanın.
En azından sıkılasaya kadar oynayabileceğim bir oyun önerebilir misin?

1- battlerite
2- Valorant.
3- Fortnite.
4- Rust.
5- PUBG
Aslında bir an LoL, CS:GO önermeyi de düşündüm ama vazgeçtim birisi yeni başlayanlara çok kanser diğeri hileden dolayı canın sıkılabilir. Ben sana Online olmayan oyunlarada bir bakmanı öneririm.

Arkadaşlar tek başıma oynayıp eğlenebileceğim Online oyun önerileriniz var mı? Sistemime göre bir oyun önerirseniz daha güzel olur. :)
İşlemci: i3-6098P.
Ekran kartı: RX 460 4 GB O.C.
RAM: 8 GB.

Sisteminiz aşırı çöp değil, piyasadaki neredeyse tüm oyunları düşükte açar.

Geri
Yukarı