i3 6098p ve GTX 1050 Ti sistem toplama

Hangi sitede 800 TL? Bende rx470 kullandim sistem de ama?

Sistem iyi, işlemciye yüklenen oyunlarda darboğaz yapar. Darboğazı çok kısa bir şekilde özetlemem gerekirse işlemci ekran kartını besleyebilecek kadar güçlü değilse karttan tam performans alınmaz. O zaman daha düşük fps alırsın. Sisteme zarar vermez.

Bilgisayarcıya bu sistemi sorduğumda 600 w anca bu sistemi karşılar dedi. Parçalar arasında herhangi bir uyumsuzluk sizce olur mu? Ve Ben Eksen den alınca işletim sistemi falan kurulumu gelicek acaba?

Bir de her oyunda darboğaz yapmaz değil mi? Yani oynayacağım oyunlar BF1, ARK Survival, Rocket League

500w rahat rahat yetecektir. O konuda sıkıntın olmasın. Herhangi bir uyumsuzluk da yok zaten. Eksen montajı hazır olarak yollar ama işletim sistemini sizin yüklemeniz lazım. Technopat'ın yapmış olduğu bir sürü video ve rehber var onu da kendiniz yaparsınız artık. Her oyunda yapmaz ama GTA 5 ve BF1 de yapabilir büyük ihtimalle işlemciyi sömürüyor bu oyunlar resmen.

Çok teşekkür ederim. Baya yardımın dokundu. Son olarak bir soru sormak istiyorum bu cidden son Belleği almasam montajı yaparlarmı yinede yoksa her şeyi almammı gerekicek

Çok teşekkür ederim. Baya yardımın dokundu. Son olarak bir soru sormak istiyorum bu cidden son Belleği almasam montajı yaparlarmı yinede yoksa her şeyi almammı gerekicek
O konuda bilgim yok arayıp sormanız daha iyi olacaktır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…