i3 6100 HD 6870 Performansı

thetrooper

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar seneler sonra bilgisayarım için yeni işlemci almaya karar verdim. Çok bütçem olmadığından dolayı i3 işlemcisinin 6100 modelini gördüm. Araştırdım herkes iyi şeyler konuşmuş işlemci hakkında. Siparişini de verdim. Ayriyeten 8GB ram de takacağım bilgisayara. Sormak istediğim şey ben bu işlemciyle oyun oynayacağım zaten performansı hakkında bir sorun yok. Fakat benim diğer bir sorum ise çoklu işlemlerde performansı nasıldır bu işlemcinin ? Çoklu işlemden kastım mesela oyunumu oynarım arkada Spotify'dan müzik çalarım veya Google Chrome açık olur bunların arasında git gel yaparım takılma falan yaşar mıyım ? Küçük bir şey gibi gözüküyor fakat benim için gerçekten önemli şeyler bunlar. Diğer konu ise Sapphire HD 6870 ile performansları nasıl olur güncel oyunda iyi sonuçlar elde eder miyim ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı