i3 6100 ile 1660 Super sistem nasıl?

Abartma sen de istersen.

Bende de var ondan söylüyorum abartma değil :)

Önce sisteminin tabanını düzelt şu halde bu seviyede hangi kartı takarsan tak kağıt üzerindeki performansların ve akıcı oyun tecrübesinin yarısını bile alamazsın.

İşlemci, anakart ve RAM'lerini diz sonra önün açık. İster ikinci el RX 570 kovalarsın, ister para biriktirip sıfır 1660 Super alırsın veya yeni çıkacak RTX 3050 gibi kartları beklersin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Böyle oyun oynarım diyorsanız buyurun alın.
bu ayarlar 1080 p düşük orta yüksek hangisi acaba şuanlık 1660 super alsam bu fpslerde oynayabilirim çünkü şuanki sistemimde bundan daha az fps alıyorum

Selamlar, eski bir sisteme sahibim ve şu an sadece ekran kartı alabilecek bir bütçem var. i3 6100 ile GTX 950 kullanıyorum 1660 Super almayı düşünüyorum ama darboğaz olacağını biliyorum şu anki sistemimde aldığım FPS değerlerinden daha düşük FPS alır mıyım ya da daha fazla alır mıyım? Düşük bir ekran kartı almak istemiyorum. Belki ileride anakartımı ve işlemcimi değiştirebilirim böyle bir kombinasyonda olacak sıkıntılar nelerdir? Sistem özellikleri şunlar:

Intel Skylake Core i3 6100 3.7GHz 3MB cache LGA 1151.
ASUS H110M-K Intel H110 2133MHz DDR4 soket 1151.
Kingston DDR4 8 GB HyperX Fury Black 2133MHz.
ASUS STRIX-GTX950 GDDR5 128 Bit.
Güç kaynağı: Dark Force 600W 8 pin

O işlemcinin maksimumu 1050 Ti.

Geri
Yukarı