i3-6100 RX470 Oyunlaradaki Takılma Sorunu

Arkadaşlar öncelikle yeni yılınız kutlu olsun. Öncelikle bilgisayar özelliklerim fotoğraflardaki gibidir ve tüm driverlar günceldir ama buna rağmen LOL oyununda bile takılmalar yaşıyorum FPS'im 100 ün üstünde ama oyun takılıyor sanki işlemci ekran kartını besliyemiyor. Sadece LOL'de değil bu CS:GO ve PUBG içinde geçerli oyunlardan zevk alamıyorum internetten araştırıyorum benle aynı sisteme sahip insanlar benden katkat daha akıcı bir şekilde oyun oynuyor bir çözüm bulabilir misiniz?

saddasasd.png
Screenshot_1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyundayken donanımın ısılarını Afterburner ile atabilir misin ? Darboğaz oluyorsa FPS sabitleyerek darboğazı azaltabilirsiniz. Örneğin; Monitörünüz 75HZ ise FPS'i 80'e sabitleyebilirsiniz MSI Afterburner'in yanında gelen RivaTuner ile.

Bildiğim kadarıyla şu anda League of Legends'ta son iki yamadır çift çekirdekli işlemcilerde uyumsuzuk sorunu var. Bu nedenden dolayı sorun yaşıyor olabilirsin çünkü LoL normalde düşük ama yeterli bir sistemle bile takılıp donacak bir oyun değil.

Oyundayken donanımın ısılarını Afterburner ile atabilir misin ? Darboğaz oluyorsa FPS sabitleyerek darboğazı azaltabilirsiniz. Örneğin; Monitörünüz 75HZ ise FPS'i 80'e sabitleyebilirsiniz MSI Afterburner'in yanında gelen RivaTuner ile.
dsadasda.png
bu şekilde %100 neredeyse hiç olmuyor darboğaz yemez deniliyordu ama darboğaz yiyor pubg deki test bu arada
Bildiğim kadarıyla şu anda League of Legends'ta son iki yamadır çift çekirdekli işlemcilerde uyumsuzuk sorunu var. Bu nedenden dolayı sorun yaşıyor olabilirsin çünkü LoL normalde düşük ama yeterli bir sistemle bile takılıp donacak bir oyun değil.
anlıyorum fakat sorunum sadece lolde değil diğer bütün oyunlarda

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı