i3 6100 Sisteme Kasa ve Monitör Önerisi

crossingover

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Aklımda 2000-2500 tl arası bir sistem toplamak var, temel bileşenleri karar verdim ama monitör ve kasaya karar veremedim. Sizden isteğim 2500 tl'yi çok aşamadan kasa(PSU'lu) ve monitör önermeniz. Birde bu sistem lowda da olsa assassin's creed unity/syndicate, just cause 3, Gta 5, rise of the tomb raider, MGS 5, far cry primal, The Division, Watch Dogs gibi oyunları açar mı? Teşekkürler.

Adasız.png

Meraba bu sistemi zaten technopat ekibi topladı ve technopatın da önerdiği Cooler Master N200 500w kasadır videolar buyrun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buda oyun testleri
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arada vatandan alacağınızı varsayarsak en ucuza alabileceğiniz kasa ve mönütör

XIGMATEK ARES 1701 500W USB 3.0 MidT ATX SİYAH KASA
LG 19.5" 20M38A GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR

kasayı alabilirsiniz ama tavsiyem mönitör için bütçeyi arttırmanız.
linkteki FULL HD monitördür.

Son düzenleme:
Bana kalırsa o fiyata SSD iptal edip daha fiyat performans ürünleri almanız. Altta topladığım sistem çok güzel performans vereceğinden emin olabilirsiniz. SSD gerçekten hızlandırıyor Windowsu. Bende bir hevesle almıştım. Ama kesinlikle ssd ye veceğiniz fiyat farkını ekran kartı ve işlemciyi yükseltmenizi öneririm. Ki oynayacağınız oyunlarda oldukça yüksek oyunlar. Oyun bilgisayarında SSD yi 3000 ve üzeri sistemlere tavsiye ederim. Yok derseniz de önerdiğim kasa, PSU, monitörü alabilirsiniz. Sinerjiden toplanmıştır.
Screenshot_2.png

Sistem çok güzel. Fakat mümkünse 10-30 lira arası ekleyip arkadaşların veya benim önerdiğim marka bir en az 400-450 W lık bir marka PSU alın. İleride pişman olmamanız için. Alırsanız da şimdiden hayırlı olsun :).

istersen monitörü silebilirsin assu strix 950 msi 950den çok az fark ile daha öndedir hem fiyatları aynı asusun çekirdeğide daha hızlıdır bu sistem ideal.

Dosya Ekleri

• tdttddt.PNG
    tdttddt.PNG
    44,7 KB · Görüntüleme: 185
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı